10 Must Have Beauty Products.

March 29, 2016

 

I know there are hundreds of lists of make-up you should own, but I thought I'd do my own anyways. I don't really wear much make-up, I've always though that less is more, a good base and right products make all the difference in the world. I've tried so many beauty products and by now I only ever use my all time favorites and wouldn't change them for the world. To be honest I really struggled to find only 10, there's so so many amazing ones out there but here they are..

 

Tean, et internetis ja ajakirjades ja sadades erinevates kohtades leidub küllaga nimekirju ja liste parimatest meigitoodetest kuid tahtsin siiski enda poolt ka ühe teha. Ausalt öeldes ei kanna ma eriti palju meiki, olen alati arvanud, et mida vähem, seda ilusam on tulemus, tegelikult kannatab nägu ikka päris palju igasugust möksi aga siis peab ka hea käsi olema, et see ilusti ära hajutada ja et see juba kaugelt silma ei paistaks. Hea põhi ja õiged tooted on nii olulised, minu jaoks on tähtis see, et kõik see kaunis vaev ja töö ka kaua peal püsiks ja õhtul koju minnes oleks see täpselt samasugune kui kodust välja minnes. Nüüdseks olen läbi proovinud nii kohutavalt palju erinevaid kosmeetika tooteid ja enamus neist seisavad siiamaani peaaegu puudutamatuna, kuna alati satuvad kätte just need samad lemmikud, mida ilmselt jään kasutama elu lõpuni. 

 

 

 

 1. Benefit The POREfessional Primer 25£

 

As I said a good base is what's most important and we don't want any annoying pores sticking out from our perfect make-up. This is a really good primer, it's oil-free, so it will minimize the shiny skin as well, it will make your pretty make-up stay put all day and 100% you will never stop using it!

 

Nagu ma juba mainisin, siis hea põhi on kõige tähtsam, me ju ei taha et kõik need õlised poorid meie nahal meigi alt välja paistaksid. See on väga hea primer, pluss täitsa õlivaba, seega minimaliseerib ka läikivat õlist nahka. Selle kasutamine tekitab sõltuvust ausalt öeldes ja 100% püsib meik paremini näol terve päev läbi.

 2. Beauty Blender  5£-15£

 

To be honest there's so many good foundation brushes, and I use those too, but on myself I use the Beauty Blender every day. It's so good and nothing blends my foundation better than this damp sponge. It stresses me out when I see people applying their foundation with their fingers or in other strange ways. This always gives me perfectly blended beautiful coverage, also you can find this from any drug store.

 

Häid pintsleid jumestuskreemi jaoks on väga palju ja kasutan neid ka kuid iseenda peal kasutan alati Beauty Blenderit, nii hea ja mugav. See tuleks sooja vee all märjaks teha ja siis niiskeks pigistada, seejärel lihtsalt hajuta jumestuskreem näole ja seal, kus problemaatilisem nahk, lihtsalt ühe koha peal tupsutada. Beauty Blender hajutab kõik nii ühtlaselt, et keegi isegi ei märka, et seal midagi on, seda me ju tahamegi?

 

 3. The Balm Mary Lou-Manizer  16£

 

This one is just a very very good highlighter. I don't really contour my face or anything but a little bit of that above your cheekbones is just beautiful and makes your face glow!

 

See on lihtsalt üks väga hea highlighter. Natukene seda põsesarnade kohal paneb näo nii ilusti kumama ja annab ilusa sära.

 4. Dior Backstage Eye Prime  22£

 

Honestly I don't even know why wear eyeshadow if it will be washed out in hours time. This is my favorite eyeprimer, I wear it under my eyeshadow or even if I don't wear any eyeshadow, I'll put it on, that's because eyelids are very greasy, it just lights the eyes up a little bit. Under eyeshadow it will make it last all night without making it all grease, using this I've waken up next day after forgetting to take my make-up off and it's all still there all pretty and perfect.

 

Arvan, et lauvärve ei ole üldse mõtet kasutada ilma hea primerita, sest see kõik läheb inetuks ja koguneb silmakortsu vahele nii lühikese  aja jooksul. Diori Eye Prime on super, kasutan seda isegi siis kui ma lauvärve peale ei pane, sest see lihtsalt värskendab ja toob silmad rohkem esile. Seda kasutades võin ka meigiga magama minna ja järgmine hommik oleks see ikka ilus ja perfektne, ainult et meigiga magama minna ei tohi!

 5. ArtDeco High Precision Liquid Liner 01  15£

 

A good eyeliner is an absolute must. I wear liner very often and this is my go-to liner. The brush is amazingly soft and precise, it will last me a long time and it's so easy to apply, also it's very super duper black, so very dramatic and gorgeous, won't smudge through rain nor tears, promise!

 

Hea lainer on asi, mis on absoluutselt vajalik. Kannan lainerit ikka päris tihti ja jään alati ArtDeco oma kasutama. Pintsel on nii pehme ja täpne, püsib peal väga kaua ja ei lähe laiali ei vihma ega pisaratega. Värv on super-must seega väga dramaatiline ja kaunis.

 6. MAC Pigments  16£

 

MAC Pigments are just the most pretty things ever, they will light up even the grumpiest person. I use them on top of the eyeshadow, in the corners of the eyes or just play around with it. Everyone loves it when I apply it on them, there's so many different ones so just choose one you like and wear it on a night out, you'll be the star of the party.

 

MAC-i pigmendid on lihtsalt nii ilusad, panevad ka kõige pahura inimese särama. Kõik armastavad neid, kui neid modelli peal kasutan, küsitakse kohe, et ohh kui ilus, mis see on? Kasutan neid lauvärvi peal või silma nurkades või siis lihtsalt mängi ja improviseeri. Variatsioone on ka nii palju nii et lihtsalt vali üks, mis meeldib ja kasuta näiteks välja minnes, luban et oled terve peo staar.

 7. GOSH Long Lasting Brow Pen  7£

 

Okay so I have tried so many products for the perfect brows and this is the one for me. I used gels and powders and pens, I think that it works differently for everyone but all of them covered too much and was so unnatural. This pen is amazing, I just use it adding small hairs to my brows and keep going darker around the arch of the brow, and it gives such a beautiful natural result, it's my little favorite brow magic wand and it's not super pigmented so very subtle and pretty.

 

Olen nii palju tooteid proovinud perfektsete kulmude saavutamiseks ja see on kindlasti see üks ja õige. Proovisin kõiki puudreid ja geele ja pliiatseid ja arvan et kõigi kulmud on erinevad seega vajavad erinevat hoolt, aga minu jaoks oli tulemus alati liiga ebaloomulik ja veider, mulle ei meeldi kui kulmud on seest ära värvitud, selle pliiatsi või vildikaga joonistan lihtsalt väikseid karvu juurde sinna kus vaja, et luua perfektse kuju ja siis kulmukaare juures kasutan natukene tumedamat pliiatsit, tulemus on super ilus ja loomulik.

8. Lord&Berry Lip Crayons  7£

 

Lately everyone loves the matte lips and so do I, I'm just not a fan of shiny lipsticks that need freshening up after every zip of wine. This lip crayon comes in 6 pretty colors so there is one for every woman and every occasion. It leaves a matte finish and also works as a lipliner for me. So I just apply it all over my lips for a beautiful matte result and to be honest, I can't promise anything, but it will stay on for a long time without smudging and coming off, I use it day time, night time, morning time any time really.

 

Viimasel ajal armastavad kõik matte huuli ja ka mina olen fänn, mulle lihtsalt ei meeldi huulepulgad, mis on läikivad ja vajavad samas värvis huulepliiatsit ja siis peab seda veel värskendama pärast igat veiniklaasi. See huulekriit tuleb 6s erinevas värvis, õige värv igale naisele ja igaks ürituseks. See toimib minu jaoks ka huulepliiatsina, püsib peal terve õhtu ja on super matt ja kaunis.

 9. Too Faced Lip Injection  15£

 

Who wouldn't want fuller lips, I mean they do make a big difference. This one here will plump up your lips like nothing else. Love it!

 

Kes meist ei tahaks täidlasemaid huuli? See superkangelane päris ausalt teeb seda päris hästi, on mul alati käekotis kaasas.

 10. Illamasqua Translucent Powder  25£

 

Any translucent powder will do the job to be honest. I just have a very oily face and whenever I go out, my nose and forehead will shine the light after half an hour. A thin coat of translucent powder will vanish the shinyness and it's translucent so it won't create an awful mask on your face. It finishes off my make-up perfectly and I can be sure that my face will stay nice and matte.

 

Ükskõik milline läbipaistev puuder on hea ausalt öeldes. Mul on näiteks väga õline nahk ja peale igat natukest aega hakkab see kõik läikima. Selline puuder lõpetab meigi perfektselt, ja võid kindel olla et nägu püsib matt ja kena. Ja see on läbipaistev, seega ei jäta koledat maski näole nagu pigmenteeritud puudrid.

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload