My Beautiful Brides.

June 7, 2016

Last week I did a little project of mine. Since I have an amazing photographer as my housemate,  many beautiful people in my university and lots of free time, I wanted to do a bridal shoot. I mean, who wouldn't want to play around with gems and pearls and gorgeous make-up. 

 

I am planning to launch a new website in near future, which would be concentrated more on my professional identity. This website would remain as a blog only, because now I have so many wonderful readers and I feel like I should organise my content, since this webpage is a little too much and too confusing at this point.

 

For that, I wanted to start collecting images of all of the jobs I've done including fashion, bridal and on screen footage. Soon I realised I don't have enough images portraying bridal make-up and hair, I really wish I had a photographer with me at all times but unfortunately I haven't been very wise and have been forgetting to take pictures of my work in the past.

 

So I started with putting an ad on our University Facebook page looking for models in various shapes and sizes. For my surprise over 20 people wrote to me throughout the first day. I didn't even know if I had time for all of them. I organised the first shoot with first three girls. Hannah from England, Maria from Cyprus and Lauren from Belgium-such a good mix. My plan was to do their make-up and try out different bridal hairdos, then leave the model with my housemate Marcella and let her work her magic with the camera.

 

I was so happy with the results, all the models were gorgeous and absolutely fantastic. Unfortunately it wasn't very sunny so the lighting wasn't perfect but I thought I will share the photos with you.

 

________________________________________________________________________________

 

Eelmine nädal tegelesin ühe väikese projektiga. Kuna minu majakaaslane Marcella on suurepärane fotograaf ja minu koolis on nii palju kauneid inimesi, mõtlesin korraldada väikese photoshooti kaunistades oma modellid pruudimeigi ja -soenguga, sest mul oli vaja professionaalseid pilte oma portfoolio jaoks ja teiseks, kes ei tahaks mängida ilusate ehete, pärlite ja meigiga?

 

Lähiajal on mul plaanis uus kodulehekülg avalikustada, olen seda juba kaua plaaninud ja selle kallal palju töötanud, see oleks siis rohkem minu professionaalne veebisait. See lehekülg siin jääks siis ainult blogi jaoks. Seda sellepärast, et kuna mul on nüüd palju armsaid lugejaid, arvan, et peaksin keskenduma ühele asjale korraga ning käesolev lehekülg on hetkel natukene segane ja informatsiooniga ülekoormatud.

 

Uue lehekülje tarvis oli mul aga vaja erinevaid fotosi kõikidest töödest, mida olen teinud. Kuna olen täielik udupea olnud, ei ole ma muidugi eelnevatest töödest kunagi häid pilte teinud. Oleks hea küll, kui fotograaf minuga koguaeg kaasas oleks. Igaltahel avastasin, et kohe kindlasti oleks mul vaja rohkem ilusaid pilte pruutidest.

 

Seega alustasin sellest, et postitasin meie kooli Facebooki lehele, et otsin igasuguseid erinevaid modelle selle projekti jaoks. Minu üllatuseks vastas mulle juba esimese päeva jooksul üle 20 inimese. Ma siis ei teadnudki, mida nende kõigiga peale hakata. Esimesed kolm tüdrukut tulid mulle juba paar päeva tagasi külla, kaunid Hannah Inglismaalt, Maria Küproselt ja Lauren Belgiast. Tegin nad kõik ilusaks ja Marcella tegi ägedaid pilte. Tulemusega jäin väga rahule ja loodan, et ka teile meeldib.

 

Otsustasin edaspidi ka Eesti keeles kirjutada, et minu kallis ema saaks ka minu tegemistest lugeda. Arvasin algul, et on jube tüütu sama teksti kaks korda kirjutada ja tundsin, et väga raske on asju kahes keeles samamoodi tõlgendada. Nüüd olen aga igatsema hakanud eesti keeles kirjutamist ja arvan, et oleks äge seda edaspidi siiski teha.

 

Olen nüüd Juuni lõpus tagasi Eesti tulemas ja mõtlesin, et miks mitte terve suvi vabakutselisena töötada? Nii et kui oled huvitatud minu juurde meiki tulema, kirjuta mulle Facebooki või meili peale hfeofanov@gmail.com ja lepime kokku aja!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload