Estérel Hair Care - New Collection Review!

September 8, 2016

ESTÉREL Beauté Avancée is the excellence brand of the Mario Zunino Labs. Since 1961, they have formulated and manufactured Hair, Face and Body products made in Torino, from local plants, fully respecting the environment.

 

Nature for them, is a precious source of innovative and valuable formula components. These ingredients, along with the most advanced technical and scientific research, are the key to design high-end cosmetic solutions.

 

In fact, the ethical choice of respecting the environment and excluding any animal source from the ESTÉREL formulas, is coherent with the consumer's desire to have organic, effective and simple products.

 

They have introduced a new series of treatment for hair that needs special care for special problems. For example I have naturally very thin and lifeless hair that gets very greasy very fast. Estérel products have helped me a lot and I can confidently recommend it to you as well.

________________________________________________________________________________

 

ESTÉREL Beauté Avancée on Itaalia bränd, mis loob teaduslikke tooteid nii kehale, näole kui ka juustele. Alates aastast 1961, on kõik nende tooted valminud Torinos ja valmistatud kohalikest loodusandidest. Estéreli tooteid ei ole kunagi testitud loomade peal ja üleüldiselt on nad väga loodussõbralikud ja teaduslikult tõestatud olema väga efektiivsed.

 

Lihtsalte lahendustega lihtsatele probleemidele on nad välja tulnud uue kollektsiooniga, mis sisaldab endas juuksehooldustooteid kuivadele, rasvastele ja ka elututele peadligi hoidvatele juustele. Minul näiteks on loomulikult väga õhukesed juuksed, mis lähevad väga kiiresti rasvaseks. Nende toodetega olen väga rahul ja julgen neid soovitada ka teile.

 

 

 

 Énergisant Pro-Capillaire

 

Specific shampoo for preventing hair-loss and treating seborrhea. It effectively combats the action of enzyme 5 Alpha Reductase, the most important cause for the excessive hair-loss. It makes hair-structure stronger ensuring silkiness and shine to the hair.

 

See on spetsiifiline shampoon, mis hoiab ära juuste väljakukkumist ja rasust dermatiiti. Tugeva koostise tõttu reguleerib ta rasuse segretsiooni tekkimist. Peamiseks koostisosaks on 5 Alfa ensüümid, mis töötavad liigne rasu vastu. See on ka peamine põhjus, miks juuksed välja langevad. Juukse struktuur taastub ja juuksed jäävad pehmeks ja siledaks!

 

Exfoliant

 

Soothing peeling shampoo for deeply removing impurities (death cells, dandruff, sebum excess) from hair and scalp. Its special formula containing peat mud, Beta-hydroxy acids, corn oil and capryloil glycine, prevents irritations and redness, removing itches and ensuring a pleasant freshness sensation on scalp.The regular use once a month ensures the best assimilation of the active principles contained in the after that performed specific treatments. For the pleasure of having healthy hair.

 

Rahustav ja sügavpuhastav shampoon, mis eemaldab peanahalt ja juustelt oleva mustuse (surnud naharakud, ebemed, kõõmaebemed ja rasu ülejäägid). Toode sisaldab looduslikku turvast, beeta-hüdroksiid happeid, peroksiid maisiõli ja caprolyl glütsiini, mis ennetavad ärritust, punetust ja eemaldavad sügelust. Jätab meeldiva ja jahutava tunde peanahale. Soovitatakse kõõma ja rasuse peanaha puhul.

 

Phyto Sueur

 

Mask treating hair and scalp with an excessive and irregular perspiration. It counteracts the lactic acid negative action on scalp and hair, eliminating itch and perspiration for cleaned and fresh hair. Its formula has been designed for scalp normalizing and purifying treatments.

 

Tihedaks kasutamiseks sobiv shampoon liigse ja ebaregulaarse higistamise korral. Sisaldab kummelit, mis on tõhus deodorant higisele nahale ja juustele ning mis pidurab pidevat rasuteket. Puhastab õrnalt ja taastab naha normaalne pH taseme. Annab juustele kohevust!

 

Phyto Action Purifiante +

 

Innovative antidandruff shampoo with a revolutionary formula based on Octopirox active principle normalizing the cellular turnover and the scalp health, effectively treating dandruff for long lasting benefits.

 

Uuenduslik kõõmavastane shampoon revolutsioonilise valemiga, mis põhineb octopiroxi aktiivsel koostisosal. See tasakaalutab loomulikku peanaha tasakaalu ja võitleb tugevalt kõõma vastu. Sisaldab ka orgaanilist priobiootilist kompleksi, mis ravib dermatiiti, kooruvat nahka ja ärritust

 

Kui teil esineb mõni neist probleemidest, siis soovitan soojalt neid tooteid proovida. Tooteid saab endale osta ka Pärnu Trihholoogiakabinetist või nende kodulehelt www.trihholoogiakeskus.ee!

 

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload