A New Favorite Toy.

January 8, 2016

 That is my new Iwata Airbrush, an airbrush is a small, air-operated tool that sprays various media, most often paint but also ink and dye, by a process of nebulization. This is what makes so much processes in make-up much easier and saves time. 

 

Minu uus lemmik asi maailmas on kindlasti see Iwata Airbrush. Airbrush on selline pisikene püstol, mis on ühendatud kompressoriga, see võimaldab piserdada erinevaid meediume nii nahale, paberile või isegi autodele olenevalt värvist. See on miski, mis teeb minu töö mitu korda lihtsamaks ja kiirendab igat protsessi kuna värvimine on ühtlasem ning reguleeritav.

 

 

I had the first change to play with this yesterday, so what i did is gather lots of different things in my house, which I thought had an interesting pattern or shape to it. I used black and pink bodypainting colors and I didn't really know what I was going for, I just wanted to do something with it really. I though using an airbrush is a bit like driving a car, it takes time to get hold of it, but when you do, it's easy and comes naturally. 

 

Eile oli mul esimene võimalus sellega mängida, seega otsisin oma kodust mitmeid asju, millel ma arvasin, et oli lahe muster või kuju, et seda siis šabloonina kasutada. Kuna ma pole sellist asja varem kasutanud, siis ei teadnud, mida täpselt sellega teha. Kasutasin roosat ja musta bodypaint värvi ning tulemuseks sai pilt allpool. Airbrush on midagi, millega peab ära harjuma nagu auto sõitmisega, väga raske kasutada algul, kuna erinevaid võimalusi on nii palju, kuid kui ära harjud, siis on juba värga lihtne.

 

 

 

 In the future I'd like to try different methods and colors for example you could do an amazing Beauty Make-Up simply by using airbrush make-up products in it. Here's a video I think is pretty much everything about airbrush make-up.

 

Tulevikus kindlasti üritan kasutada ära nii palju võimalusi kui see võimaldab, näiteks võib sellega teha terve ilumeigi lihtsalt kasutades selleks mõeldud tooteid, tulemus jääb nii naturaalne ja kaunis. Allpool lisasin video, mis räägib sellest lähemalt. 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload