Little Adventure...

October 3, 2016

It's now my second week back to England and back to University, last year and it's over!!! I have just been moving back into my house here and getting used to the routine. It's actually quite nice compared to back home, this weekend I could still go out in my t-shirt and enjoy the sun. That's why me and James decided to spend the weekend visiting some places nearby, which I shamefully hadn't been before, although they are just and hour or two away. 

 

We started from Lymington which is the cutest little town with one of the most incredible ports. Some of the houses there are just so adorable-from pink to light blue to cottages covered in flowers...We had a nice evening in one of the nicest pubs I've ever been to. It was like a real old pub with dimmed lights and wax dripping candles, some very low ceilings and wooden walls which are probably more than 100 years old. I believe it was called The Kings Arms, which is also probably the most popular pub name in the whole of United Kingdom.

 

Next day we were actually planning to sail back to Bursledon in Southampton but a few hours into the trip we decided to spend a night in the Cowes Isle of Wight since it was en route and it was weekend so we didn't have any other plans. I have written another post about Cowes, and I still think it's lovely. Such a small place, but with a big spirit. I just love how you can go out and enjoy like million live bands in one night from hula music to country to drum and bass. After visiting all of those pubs and bars and cellars etc., we found this super funky live band and stayed there for forever. This amazing day ended with a very scary storm and since we were sleeping on a yacht, I actually thought we will not survive this. 

 

After that sleepless night, James had planned to take me to Yarmouth and to the ferry that takes passengers from Yarmouth to Lymington, because the captain of it had agreed to show me around and introduce me to the ships in depth. We woke up to a humongous English breakfast and were on our way to Yarmouth. Now I'm being serious, this was just the cutest town, like a mini hobbit village with all of the candy shops and tea rooms. It was my first time having afternoon tea actually... 

 

We got on the ship and were taken upstairs to the bridge, where all the control panels and buttons are. Actually I was overwhelmed by the buttons and screen that allow the ship to move and navigate. I even got to drive it, never in my life have I felt so much pressure. Such a fun experience though. I was just too tired to function after this day full of activities and we got a train back to Southampton.

 

Next morning we woke up with a rested head to the warmest weather. I just love Sundays and how I just don't feel guilty for not doing anything. We did take a little motorboat up to river Hamble and had a little adventure but that was all. Unfortunately I had to get back to Bournemouth and today is Monday..ughh!

 

Here's a little gallery as well!

Juba teist nädalat olen tagasi Inglismaal ja lõputute kohustuste otsas. Lõpuks ometi on see viimane aasta käes! Tegelikult on siiamaani päris tore olnud, kuna mingil imelikul põhjusel ei taha sügis siia saabuda. Õues paistab päike ja inimesed peesitavad T-särkide väel välikohvikutes või rannapromenaadil. Just sellel põhjusel otsustasime Jamesiga see nädalavahetus midagi ägedat teha.

 

Otsustasime siis väikesele seiklusele minna, kuna ma ei ole väga siin ringi reisinud ja kõiki neid armsaid väikeseid linnakesi näinud, mis vaid 1-2 tunni kaugusel on. Alustasime Lymingtonist, mis on üks pisike linnake mere ääres, siin on üks Inglismaa ilusamaid sadamaid, kus me ka ööbisime. Ma olin nii positiivselt üllatunud, kuna nii lähedal minule asus see imearmas koht roosade ja helesiniste majadega, mis on justkui kuskilt muinasjutust välja tulnud. Mõned viltused majad olid lausa maast katuseni lilledega kaetud-super! Käisime ringi ja külastasime kõiki neid iseseisvaid poode, mis on igasugust kola täis, ei tea küll kuidas sellised poed funktsioneerivad... Nägin ära maailma kõige ägedama pubi, mis oli ilmselt mitusada aastat vana, selline madalate lagedega ülimalt hubane majake, mis oli täis vahast tilkuivaid küünlaid ja isegi õlleklaasid olid vanast vasest sepistatud. 

 

Järgmine hommik oli meil tegelikult plaanis tagasi Southamptonisse purjetada, kuid nii poole tee peal otsustasime spontaanselt, et veedame ühe öö Cowes Isle of Wightil. See oli justkui nii poole tee peal ja miks mitte, terve nädalavahetus oli meil mõlemal ju vaba. Olen juba ühe postituse kirjutanud Isle of Wightist. Siiamaani on see super koht ja ma kohe ei saa mainimata jätte jälle kui vahva on see, et lähed jalutad õhtul linna peal ja absoluutselt igas pubis ja baaris on erinevaid laiv artistid. Vanast swingist kuni kantri ja RnB-ni välja. Sattusime ühele kontserdile, mis oli nagu tõeline Inglismaa James Brown, super funky. Ma ei mäletagi, millal viimati nii südamest tantsisin.

 

See suurepärane õhtu lõppes ühe väga kurva tormiga, ja kuna meie ööbisime jahi peal, arvasin ma kohe päriselt et no nii, seda me küll siin üle ei ela-loomulikult täitsa läbi une üle muretsedes. See magamata öö lõppes ühe päikeselise hommikuga ja ühe hiiglasliku inglise hommikusöögiga. James oli plaaninud mind Yarmouthi viia, mis on üks järgnev linnake paari tunni kaugusel. Nii me siis matkasime jälle...

 

See linn oli nagu väike kääbusparadiis, iga nurga peal mõni kommipood või teetuba. Lihtsalt kohutavalt armas, ja minu elu esimene pärastlõunane teepaus. Yarmouthist tagasi mandrile sai laevaga, mille pardal juhatati meid mulle üllatuseks kapteni sillale ja tutvustati mulle siis kõiki süsteeme ja funktisoone laeva kapteniks olemise juures. Sain isegi roolis olla, niisuguse pinge all pole ma küll kunagi olnud. Väga lahe kogemus, kuid selle päeva lõpuks olin ma nii surmväsinud, et ei jõudnud isegi silmi enam lahti hoida.

 

Sõitsime rongiga tagasi Southamptonisse ja lõpuks sain puhata! Järgmine päev oli Pühapäev, mis on minu lemmikpäev, kuna ma ei pea kunagi end halvasti tundma kui ma absoluutselt midagi ei kavatse teha! Kuna ilm oli nii soe, peesitasin õues ja sõitsime väikse mootorpaadiga edasi-tagasi jõgi Hamble-t. Söötsin pisikesi pardipoegi ja tegin mõnusa lõunauinaku keset merd! Kahjuks pidin see õhtu tagasi koju tulema ja täna on juba Esmaspäev...õõgh!

 

Siin ka väike galeriii!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload