Tarte Cosmetics - Pretty, Flawless and Vegan!

December 13, 2016

Today I will share my genuine thoughts about Tarte Cosmetics with you, I don't do much product reviews and I barely ever speak about specific brands in general, but this time I have a really good reason to do so, and that's because I have honestly found the one beauty brand that truly deserves a golden trophy.

 

If you are alike me and love make-up, then you have probably seen Tarte Cosmetics featured on Instagram, Facebook, Twitter or anywhere beauty bloggers post stuff to! Unfortunately they are quite unavailable in UK not even speaking about Estonia. I was always intrigued by their products and am so lucky to get a chance to try them.

 

 

Täna jagad teiega oma ausaid mõtteid Tarte Cosmeticust, ma ei kirjuta eriti tootepõhiseid postitusi, aga täna on mul väga eriline põhjus seda teha, ja seda sellepärast, et olen leidnud ühe tõelise pärli sadade brändide hulgast.

 

Kui sa minu moodi oled ja igasugust meiki fännad, siis ilmselt oled sa neist juba kuulnud või näinud kas siis Instagramis või igalpool mujal, kus blogijad ja ilugurud domineerivad. Kahjuks on Tarte Cosmetics mitte saadaval nii Inglismaal kui ka Eestis, nii et olen väga õnnelik selle üle, et mul on see  võimalus nende tooteid proovida ja oma mõtteid ka teiega jagada. 

 

I received my parcel filled with yummy goodies in their gorgeous packaging. First thing I noticed is that they all smell delicious, even the eyeshadows smell like cocoa. I've been using them for around a week now and only have good things to say...I don't even know where to start, just follow through my gallery!

Kõigepealt sain siis kätte oma pakikese, mis oli täis igasuguseid tooteid oma kaunites pakendites. Esimene asi, mida märkasin oli see, et kõik lõhnab nii hästi, mõlemad paletid lõhnavad vanilje ja šokolaadi järgi - uskumatu! Tänaseks olen kõike kasutanud umbes nädala ja oskan öelda vaid häid asju, ei teagi nagu kust alustada, lihtsalt loe edasi... 

Their story starts in 1999, when Maureen Kelly started the business from her bedroom. She was an absolute beauty freak just like me, and probably you! One day she had enough of unhealthy products that were icky and tested on animals, all the woman wanted, was some good make-up that was actually made by good and happy people with all the good ingredients for god's sake...and here we are today. They have taken over the social media and keep coming out with better and better products. 

Tarte lugu algab sellest, et nende CEO Maureen Kelly alustas toodete valmistamisega oma magamistoas aastal 1999. Ta oli täielik meigifanaatik just nagu mina, ja ilmselt ka sina. Üks päev sai tal lihtsalt kõrini ebatervislikust kosmeetikast, mis oli kleepuv, keemiat täis ja lisaks veel loomade peal testitud. Kõik, mida ta tahtis, oli hea kosmeetika, mis on loodud heade inimeste poolt, heades konditsioonides ja heade koostisainetega, mis on head nii sinule kui ja keskkonnale. Tänaseks on nad üle võitnud terve sotsiaalmeedia...

First thing I got is the Rainforest of the Sea Marine Boosting Mist. You can use it as a primer, setting spray or just hydrating mist or skin refresher. Now I don't want to sound silly but it actually smells like a rainforest, I absolutely love it and can't get enough of it, I spray it under my  make-up, over my make-up, on my make-up through the day and I even use it before bed just because it makes my skin feel amazing. 

Esimene asi, mille avasin oli Rainforest of the Sea Marine Boosting Mist. See on selline sprei, mida saab kasutada nii primeri, setting spray, niisama värskendaja- või ka niisutajana. Ma ei taha rumalana kõlada, aga see ausalt lõhnabki nagu vihmamets... Nagu ma juba ütlesin, kõik lõhnab jube hästi. Mina igastahes olen sõltuvuses ja pihustan seda meigi alla ja peale ja isegi enne magamaminekut, sest see lihtsalt muudab naha nii mõnusaks.

 

I had heard and seen so much about the Tarte first Pro Palettes. This one has all of my favorite colors in it and there is 16 matte eyeshadows and 4 shimmery ones. Everything in this palette is so pigmented, these eyeshadows blend into each other so perfectly. From experience I know how difficult matte eyeshadows are to make. Their formula is more complicated than the the formula of the shimmery shadows, and that's why they often end up being patchy and not pigmented enough, that's also why most of our eyeshadows are shimmery. Anyways I love these and use them every day, I actually love them so much I get exited every morning just to do my make-up!

 

Minu kõige lemmikum toode on see Pro Palette, mille pärast ma veel eriti elevil olin. Seda sellepärast, et see on esimene Pro seeria nende poolt. See palett peidab endas 4 sätendavat ja 16 matti lauvärvi, kõik minu lemmikud värvid ühes. Need värvid on väga-väga pigmenteeritud, nii et kui tavaliselt pead pintslit ikka hõõruma, et värvi kätte saada, siis nendega on asi palju lihtsam. Kõik värvid hajuvad üksteisesse nii perfektselt. Ma tean, et matte lauvärve on väga raske arendada, sest nende koostis on palju keerulisem kui sätendavate värvide puhul, just sellepärast jäävad nad tihtipeale laigulised ja hajuvad kiiresti. Sellepärast sisaldavadki enamus lauvärve särapuudrit. Igaltahel, see palett on lihtsalt nii super ja kindlasti soovitan kõigile, te ei pettu!

 The next thing I opened was the Pro Glow Palette that contains 4 highlighters and 2 contours, one cream and the other powder. All of the highligters are gorgeous and perfect for my skin, again they are very pigmented and the shine they create on my cheekbones is out of this world. Contours are both very good color, not too warm or orange like most of the contour products unfortunately, they are more taupe/greyish color, blend super well and look flawless on my skin.

 

Järgmiseks siis nende Pro Glow Palett, mis sisaldab endas 4 highlighterit ja kahte kontuuritoodet, üks puuder ja teine kreem. Highlighterid on kõik imeilusad ja panevad näo ikka tõsiselt särama selle otseses mõttes, mida veel võib üks tüdruk elust tahta? Kontuurid on mõlemad mõnusalt hallika värviga, mis on super, sest enamus neist on kõik orantsikad ja liiga sooja tooniga, mis jääb minu arvates heledal nahal jube kole. Jällegist olin nii positiivselt üllatunud!

I was especially exited about this foundation, because you all know how much I love their Rainforest of the Sea one, I actually wrote about this one in my 5 Top Foundations post. This one is called Empowered and it as amazing as the name suggests. Again it smells incredible, it actually smells very healthy and organic if this makes any sense. It's with very good coverage, blends into the skin seamlessly and leaves a fresh, almost bare looking healthy skin, I am a big fan!

Olin nii põnevil selle jumestuskreemi pärast. Selle nimeks on Empowerment Hybrid Gel Foundation ja see on hoopis erinev kui kõik jumestuskreemid, mida varem olen kasutanud. Suhteliselt paksu tekstuuriga kreem on super katvusega, lõhnab jällegist imeliselt nagu vihmamets ja jätab naha nii värskeks ja kumavaks nagu polekski midagi peal. Minu eelnevatest postitustest teate, et nende Rainforest of the Sea Foundation on üks mu kõige lemmikuimaid ja ausaltöeldes on see geeljas variant isegi veel parem!

 Finally I got the 4 eyeliners in blue, aubergine, beige and black. It's so weird because I have never used a gel eyeliner that comes in a tube. First of all there is a lot of product in each of these, they will literally last me forever. They came with a small brush for application, and to be honest I was quite sure that I won't like these, because I had forever loved my typical gel and felt tip liners. I have to say again though that these blew my mind. The brush is super, the product is very pigmented and it's so easy to swipe it on my eyes perfectly. I have this thing with my right eye, that whenever I use eyeliner, it starts watering and everything smudges. This one though stays put and looks gorgeous throughout the day!

 

This is it from me about Tarte  Cosmetics, for now... I am sure I will do many more in the future. I hope you enjoyed this post and let me know if you'd like me to write more posts alike this, because I'm never sure about doing product reviews but if you like them, I would definitely do more!

 

 

 

X

 

Viimaseks sain siis 4 lainerit värvides tumesinine, tumepunane, kuldne ja must. Olin suhteliselt kindel, et need mulle ei meeldi, sest olen nii harjunud oma lemmikute geellaineritega, millele saab alati loota. Esiteks tulevad need suurtes tuubides, millest jätkub mul vist eluks ajaks, pakis oli ka pisike pintsel, millega on lainerit nii lihtne silmale joonistada. Värvid on kõik väga ilusad ja väga pigmenteeritud, jällegist olin positiivselt üllatunud eriti sellepärast, et  minu paremal silmal on väike defekt, nimelt hakkab ta alati vesistama kui lainerit kasutan, nii läheb minu lainerijoon tihtipeale kõik laiali, seekord püsis see peal aga terve päev ja laiali ei läinud mitte midagi! Looduslik kosmeetika on HEA!

 

 

Tänaseks aga siis kõik minu poolt ja loodan, et nautisite seda postitust. Tulevikus tuleb sellest brändist kohe kindlasti veel juttu, aga senini loodan, et ka teie saate neid tooteid proovida ja neisse armuda nii nagu mina. Andke mulle teada, kui soovite rohkem sarnaseid postitusi, sest olen siiani veidi ebakindel olnud igasuguste toodete testimise poolest, aga kui soovi on, siis hea meelega kirjutan veel!

 

 

X

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload