30 Days of Writing Challenge - Day 13

January 16, 2017

What are those 5 things that make your life amazing?

 

There's certainly more than 5 things, but I think that the most important thing is to have a family and a home always to go back to. A fridge full of food, warm baths, mum and dad taking care of me, big bed and warm smiles always welcoming me!

 

I am amazingly grateful to have the most amazing boyfriend in the world. James is absolutely super in every way and he definitely makes my life more amazing than it would be without him! Also his family has welcomed me with such warmth and kindness, and that makes me almost feel like I have another home here in England.

 

The fact that I was able to come study here and have this amazing education to carry with me my whole life. It's given me so many life lessons and valuable experiences. I can be part of some incredible opportunities thanks to that and I am so happy to be here even if I don't like it sometimes it has been amazing thinking back to all of it.

 

My most amazing friends make my life so enjoyable. I honestly think my friend group are the most kindest, smartest, coolest people in the world, so a big shout out to all of you! I miss you. X

 

Finally I would say that my life wouldn't be that amazing if I wasn't healthy and well. So never forget to appreciate that, illnesses are the most terrible, evil thing in the world and to be free from that is a big thing on it's own. I throughly enjoy treating my body with chocolates and peanut butter just because it's done so well in life...

Mis on need 5 asja, mis su elu suurepäraseks teevad?

 

Kohe kindlasti on rohkem kui ainult 5 asja, aga arvan et kõige olulisem asi on see, et on olemas kodu ja pere kuhu alati tagasi minna. Pungil täis külmkapp, soojad vannid, suur voodi, saun ja ema ja isa, kes mu eest hoolitsevad nagu oleksin täitsa beebi. Ja kohe kindlasti soojad naeratused, mis mind alati soojalt vastu võtavad.

 

Olen super tänulik ka maailma kõige parima poissõbra eest. James on suurepärane ja minu elu oleks ilma temata kohe kindlasti palju hallim. Ning ka tema pere on mind nii omaks võtnud, et tunnen nagu oleks ka siis Inglismaal teine kodu, kuhu alati minna.

 

Võimalus siin õppida ja see suurepärane haridus omandada, mida elu aeg endaga kaasas saan kanda. Olen tänu sellele siin saanud olla osa nii paljudest lahedatest kogemustest ja võimalustest ja seiklustest. Väga õnnelik, et saan siin olla ja elada, isegi kui mulle vahel siin ei meeldi on tagasi vaadates ikka kõik, mida läbi siin läbi elatud, väga tipp-topp.

 

Minu suurepärased sõbrad, kes mind alati kõiges toetavad ja kes alati minu jaoks olemas on. Arvan ausalt, et minu sõbran on maailma parimad, kõige targemad, vaimukamad ja ägedamad inimesed nii, et kallid teile kõigile kui seda loete! I miss you X

 

Lõpuks ütleksin, et minu elu ei oleks nii hea kui mul ei oleks head tervist, seda ei tohi kindlasti ära unustada. Haigused on kõige õudsamad asjad maailmas ja nendest vaba olemine on juba iseenesest suurepärane. Nii, et aitäh minu kehale, kes hästi vastu on pidanud ja tubli on olnud, õhtul kostitan teda kohe kindlasti šokolaadi ja jäätisega!

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload