Georganics. Naturally White Smile!

February 16, 2017

Today I will be talking to you about an UK brand called Georganics, they specialise in natural oral care and I was lucky to try their products which I did love and enjoy. I was always interested in all of the charcoal mouthwashes, toothpastes and teeth whitening powders that were so popular all over Social Media at some point.

 

Something that I didn't know about before trying these products, was oil pulling... Basically you use a special oil product and swish in your mouth for 10-15 minutes, it pulls all the dirt and toxins out of your mouth, and trust me, it does..When you spit it out, it has completely changed color and goes all foamy and yeah, you can see how much bad there is in your mouth. Gross, but satisfying!

 

I also used their charcoal teeth powder and charcoal organic toothpaste. I got these products around 1 month ago and didn't want to write about it before I had tried them for a while so I can give an honest review. But yes, my teeth have definitely gone much whiter and they feel cleaner, almost polished. I'm so looking forward to the results after another month.

 

If you do want whiter and cleaner teeth I suggest you definitely try these out before deciding to chemically whiten them or use those plasters or other weird products, organic alternatives always positively surprise me!

Täna räägin teile sellisest ägedast brändist nagu Georganics. Nad tegelevad igasuguste orgaaniliste hambapastade ja -valgenduspulbritega jne. Sain nendelt sellise armsa pakikese, kus sees oli puidust hambahari, valgendav hambapasta, aktiivsüsiga hambavalgenduspulber ja oil pulling suuvedelik. Sellised valgendavad musta värvi pulbrid olid mingi aeg tagasi igalpool sotsiaalmeedias super populaarsed, seega olin põnevil ise järgi proovima.

 

Ma ei olnud varem isegi kuulnud asjast nagu oil pulling, võibolla teie teate, igastahes mina mõtlesin küll, et no mida veel... See siis tähendab seda, et loputad enda suus ringi mingisugust õli, mis siis tõmbab kõik selle mustuse ja toksiinid suust välja, ja uskuge mind, see töötab. Kui selle vedeliku lõpuks suust välja sülitad, on see hoopis teist värvi ja vahune ja aroom on ka ikka väga-väga halb... Päris rõve, aga suu on pärast nii puhas, seda on tunda kohe!

 

Millega ma eriti rahul olin, oli see valgendav pulber. Ma sain selle pakikese neilt umbes kuu aega tagasi, ja tahtsin kõike ikka pikemat aega proovida, et saaksin teile ausa ülevaate anda. Minu hambad on palju valgemad, ausalt ja nad tunduvad palju puhtamad, nagu poleeritud oleks. Soovitan kõigile, kes mõtlevad hammaste valgendamise peale või kasutavad neid Cresti plaastreid. Orgaanilised alternatiivid üllatavad tihitpeale positiivselt ja annavad palju naturaalsema tulemuse, mis kestab kauem hambaid lõhkumata!

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload