Blogiauhinnad 2017! Kelle poolt hääletasin mina?

May 4, 2017

Juba teist aastat järjest on mul võimalus osaleda Blogiauhindade jagamisel. Aeg läheb ikka nii ruttu, viskasin täna oma blogile siis pilgu peale, et vaadata mida muuta võiks ja kuidas välimust veidi uuendada saaks. Nägin siis silmanurgast kuidas minu blogipostituste arv on kuidagi imekombel juba kahesajani jõudnud! Mul on nii hea meel, et ma olen kõige muu kõrvalt suutnud selle aja võtta selleks, et veidi kirjutada ja selle blogiga tegeleda. Juba nädala aja pärast lõpetangi ülikooli ja saan lõpuks ometi veidi maha rahuneda ja kogu selle energia siia suunata. 

 

Nüüd siis asja juurde. Blogiauhinnad...ma väga loodan, et see aasta saan ka sellest üritusest osa võtta, kuna eelmine aasta ei saanud ma kahjuks sel ajal Eestisse tulla. Pean tõdema, et ma ei olegi üldse teiste Eesti blogijatega kursis, sest ma olen lihtsalt 4 aastat sellest kõigest eemal olnud. Sellest on mul väga kahju, sest oleks ju äge ka teistega oma kogemusi jagada ja igast lahedaid projekte koos teha. Lõpuks ometi on mul selleks võimalus, sest nagu te teate, kolin ma Mai lõpus tagasi Eesti!! Olen nii põnevil ja igatsen koju.

 

Võtsin siis täna selle aja, et absoluutselt kõik Blogiauhindadel osalevad blogid üle vaadata. Minuarust on juba see nii lahe, et väikesest Eestist tuleb nii palju erinevaid loomeinimesi. Kõik need blogid on lihtsalt super, ja mul on lausa häbi, et ma nende kõigiga siiani kursis ei ole olnud. Aga kellele läksid siis minu hääled? Kõikides kategooriates ma ei hääletanud, sest ma tundsin, et ma ei ole õige inimene neid hindama. Väga oluline on minu jaoks blogi üldine välimus, sest ma olen väga visuaalne inimene ja kui mulle meeldib, mis ma näen, siis tahan edasi vaadata.

 

Arvamusblogid: Minu hääle siin kategoorias sai ebaparlikarp.ee. Seda sellepärast, et ma siis lugesin neid kõiki blogisid ja teate seda tunnet, kui loed ja loed, aga mõte nagu rändab kuhugi mujale? Minuga juhtub tihtipeale nii. Selleks, et ma midagi lugema jääks, peab sisu olema huvitav ja mõtlemapanev. Lugedes ebapärlikarbi viimast postitust mõtlesin küll, et oehh..poliitika, viimane asi mis mind huvitab. Pool tundi hiljem aga kolasin ikka veel seal blogis ringi ja kõik see lugemine oli väga hea ju huvitav. Viis pluss!

 

Loomeblogid: Siin kategoorias olin kahe vahel. Kas miramii.com või Korter43. Lõpuks otsustasin ikka miramii kasuks, sest see blogi on lihtsalt nii vahva ja äge, kõik tema fotod on lausa kadestamisväärsed. Mis sest, et palju sisu on just laste- või beebidega inimestele. Kõik see sisu on lihtsalt nii armas, et jääkski nagu vaatama. 

 

Kultuuriblogid: Hääletasin http://rohelisemrohi.blogspot.co.uk/ poolt. See oli üks minu lemmikuid leide kõikide blogide hulgast. Kohe kindlasti jään seda ka edasipidi lugema. Kui ma tavaliselt viskaksin lihtalt pilgu peale, jäin ma esimese asjana kohe tema postitusi lugema ja lugesingi väga paljud neist lõpuni. Nii super kirjutamisstiil ja teemad. Nii palju põnevat informatsiooni ühes kohas!

 

Ilu- ja Moeblogid: Siin oli mul nii palju lemmikuid, et ei osanudki kohe otsustada. Top 3 olid Iti J, Elisabeth Purga ja Liisa Leetma. Hääl läks Iti J-le, mulle väga meeldib tema stiil ja blogi üldine ülesehitus on lihtsalt suurepärane. Rääkimata tema fotodest, mis on lihtsalt nii ilusad. Kogu tema look on väga loomulik ja effortless, mis mulle väga meeldib.

 

Reisiblogid: annikavokksepp.com võitis minu hääle selles kategoorias. Lihtsalt väga siiras ja armas blogi!

 

Noorukiteblogid: Minu absoluutne lemmik siin kategoorias oli marielpahkel.com. Nii imearmas tüdruk super stiilitunnetusega ja kõik postitused on ka väga ägedad!

 

Aasta uustulnuk: m3rili.com sai minu hääle. Väga lahe blogi ning väga ägedad pildiseeriad!

 

Elulised blogid: Marili Kõiv ja storytelling.ee võitsid minu südame. Oeh, kui ilus ja andekas naine..

 

Toidublogid: Üks minu lemmikuid kategooriad. Ma olen suur kokkamise fänn, seega toidublogid ja Pinterest on minu igapäevane tegevus. Lemmikuks sai olgainthekitchen.com. Suu hakkas kohe vett jooksma kõige selle šokolaadi peale! Ei saa mainimata jääda ka Hea Toidu Kodu, oli absoluutne teine lemmik. Kahju kohe, et ainult ühe hääle saab anda.

 

Tervise- ja trenniblogid: Ma väga austan inimesi, kes oma treeningutest ja toitumisest avalikult räägivad ja ka teisi inspireerivad. Jällegist leidsin kaks lemmikut paljasporgand.ee ja fitloora.com. Hääle sai aga paljasporgand, sest leidsin igasugust mõnusat lugemist sealt, mis ei olnud vaid fitness-teemadel. 

 

Fotoblogid: Ma olen fotograafe alati kadenstanud ja sooviksin isegi seda kunagi harrastada. Mainiksin ära, et kõik need blogid on väga andekate inimeste poolt loodud, aga neist kõige rohkem jäi silma keirramson.com.

 

Videoblogid: Lõpetuseks siis videod ja lemmikuks sai Elvis Alive. Nii hea mõnus vaatamine, hea muusika ja väga-väga positiivne. Teiseks lemmikuks on kindlasti minu vana klassiõde Anita Hohlov, väga armas ja alati hea vaadata.

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload