Summer Beauty Favorites.

June 15, 2017

How happy is everyone to finally see some sun? Being able to go outside in shorts without getting soaking wet from spontaneous rain? Well I certainly am meaning it's time to get my colorful and sparkly summer favorites out. So yes, I love wearing all black and white and to be fair I don't wear colors at all, but there's a reason why. It leaves me room to focus all the colors and fun stuff on my face! I love glitters, sparkly satin powders and all kinds of illuminating make-up goodies. They are way too extra for me in winter time, but summer is a different story! So I'll share some of my favorites at the moment.

 

 

Ei taha küll ära sõnuda, aga kas tõesti on käes see aeg, mil saab lühkarites õue minna ilma spontaanse vihmavõimaluseta? No igaltahel tähendab see minu jaoks seda, et saan kõik oma värvilised särapuudrid tolmuse kihi alt üles otsida! Oma riietuses olen küll eluaegne musta-valge austaja olnud kuid meigi puhul...hoopis teine lugu. Üleni must riietus jätabki ju võimaluse kõik fookus oma näole suunata? Armastan igasuguseid glittereid, satiin-puudreid ja illuminating tooteid. Talvel on nad minu jaoks veidi liiga ekstra, aga praegu võib nendega küll mängida! Jagan siis oma hetke lemmikuid.

JOIK

 

JOIK has always been one of my all-time favorites. Their story is so inspiring and using these products always makes me feel kind of cosy and homely, not even talking about those lovely aromatics in their products. At the moment I'm a big fan of their sparkling raspberry lotion, which has been my must-have for past few summers. It smells incredible and gives my body a nice shimmery look, makes my legs look amaze! A new favorite is the rose water spray, which is antibacterial and super-refreshing so I carry it with me to freshen my face through the day.

 

 

JOIK on alati üks mu lemmikuid olnud. Nende edulugu on nii inspireeriv ja üldsegist nende toodete kasutamine tekitab kuidagi koduse ja mõnusa tunde, rääkimata nendest imelistest aroomidest. Hetkel fännan nende sära andvat vaarika kehakreemi, mis on juba mitu suve minu must-have olnud. Ta jätab keha nii mõnusalt siledaks ja väikesed säraosakesed jätavad päikse käes beezitavad jalad ilusti sätendavaks. Uus lemmik on aga roosivesi, mis on üldiselt vägagi lihtne toode, kuid mulle väga meeldib see õrn roosi lõhn ning ta on oma toimelt antibakteriaalne seega kannan seda kaasas, et oma nägu päeva jooksul sellega värskendada.

Make-Up Studio Glitters

 

Big news, I am now working at Make-Up Studio meaning you can come there and get your make-up done by me. It also means that I had the chance to play with all of their products and I absolutely love all of their glitters, they are so fine and easy to apply, I can easily do a super-slim eyeliner with them! Definitely must-have for this season!

 

Suured uudised! Töötan nüüd ka Make-Up Studios Tallinnas, seega saate kõik sinna minu juurde meiki tulla! Mul oli võimalus kõikide nende toodetega mängida ja ma armastan nende glitterite-kollektsiooni. Nad on nii peene tekstuuriga ja lihtne peale kanda, saan nendega isegi superpeenikese lainerijoone teha, pluss on nad muidugi ekstra säravad ja kaunid. 

 

 

 Lumene Beauty Serum

 

Lumene came out with their new branding quite a while ago, but this has been waiting for summer since. It's so beautiful on tanned skin, it's kind of foundation but also not foundation. It's skin colored serum, it changes color when applied to the skin to match it perfectly and leaves it glowy and naturally beautiful.

 

Lumene tuli juba mõnda aega tagasi oma uue brändinguga välja ja see seerum on sellest ajast saati on see my kotis suve oodanud. Ta on nagu jumestuskreem aga samas pole üldse nagu jumestuskreem. Ta on pigem selline nahatooni seerum, mis annab nahale ühtlase tooni ja muudab oma värvi nii et ta sinu nahaga perfektselt sobiks. Tulemus jääb väga naturaalne ja kaunis, minu tedretähnid paistavad ka selle alt ilusti välja. 

 

 

YSL Touche Eclat Primer

 

This primer is just so beautiful, it has those golden flecks in it so when applied to skin it kind of glows a bit of gold under the sun! It makes my skin so smooth and keeps the make-up put all day!

 

See primer on lihtsalt nii ilus, seal sees on sellised kuldsed osakesed, nii et päikse käes kumavad nad ilusti natukene kuldset jumet. Pluss muudab ta naha super ühtlaseks ja hoiab terve päeva meigi paigal!

 

 

Tarte Eyeliners

 

These liners are such good alternatives to classical black eyeliner. I have navy, aubergine and gold. I literally love their texture they are so creamy and stay on super well. I love to pair the aubergine one with my handbag in the same color and the navy one with my watch etc. 

 

Need lainerid on nii head alternatiivid tavalisele mustale. Minul on need värvides tumesinine, tumepunane ning kuldne. Nad on nii pehme ja kreemja tekstuuriga ja püsivad ka palava ilmaga ilusti peal. Sobitan alati need värvid kokku kas käekoti või mõne muu detailiga!

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload