5 Perfumes for Your 5 Moods.

July 17, 2017

Even though I'm not overly crazy about perfumes and don't have a lot of them, I still feel like it's this one thing to finish off my whole look with a scent just for the mood. Most of the days I completely forget to even put perfume on me, but then again, sometimes I can't even go out without my favorite scent on. I know everyone probably has their one signature perfume, but I feel like there's 5 signature scents for me. Sweet, fresh, flowery, strong and bitter - one for every me! 

 

Tegelikult ei ole ma üldse suur lõhna-fänn, ega ei ole mul ka neid palju. Pigem jääb igasugune lõhnastamine mul tahaplaanile või siis udupea nagu ma olen, unustan selle enamus päevadel üldse ära. Siiski tunnen, et vahetevahel on üks hea parfüüm just see, mis on nagu kirss tordil minu tervele olemusele just sel hetkel. Arvan, et igale tujule on täpselt see üks lõhn, mis sellega käsikäes käib. Magus, värske, lillelõhnaline, vürtsikas ning mõru - üks igale minule! 

Spicy and Feminine - Dolce&Gabbana Essence

 

This perfume is described as feminine, lusterous and elegant, inspired by luxurious materials. It begins with fresh bergamot, mandarin, peach and litchi. The heart unfolds with white flowers of jasmine and lily and turns into the warm base of amber, vetiver and vanilla. It's something for a strong feminine character. It brings out the elegance and grace in every woman. My go to for a date night or a romantic getaway.

 

See parfüüm on tohutult naiselik ja elegantne, inspireeritud luksuslikest materjalidest. Värske bergamont, mandariin ja virsik, mida toetavad jasmiin, liilia ja tugevad vürtsid. Midagi väga tugevale naiselikule karakterile. Minu go-to lõhn romantilisele kohtingule või pidulikule õhtusöögile.

 

Flower Bomb - Victor&Rolf

 

The new perfume-obsession all over social media. Is it worth it? Yeah, absolutely. Although I seriously dislike flowery scents, this one is just so subtle. It feels like I've sprayed summer all over me. Sambac jasmine, centifolia rose, cattleya orchid, and ballerina freesia bloom on a base of patchouli. 

 

See uus sotsiaalmeedia hullus on absoluutselt seda väärt! Kuigi mulle lillelised lõhnad üldse ei meeldi, on see hoopis erinev ja kuidagi nii õrn ja mõnus. Tundub nagu oleksin endale suve peale pihustanud! Jasmiin, roos, orhidee, freesiad...

 

 

Bitter and Sweet - Hugo Boss Jour Pour Femme

 

This perfume is kind of confusing, flowery scents together with citruses makes it smell kind of bitter but in the nicest possible way. It's not something that you'd smell right away, it's very subtle. That's the perfume I put on daily (if I don't forget) and without even realising it's on me I get compliments on how nicely I smell. I think if I could pick one as my signature perfume, that would be it!

 

See parfüüm on väga segadusttekitav - lillelõhnad koos tsitrulistega tekitab sellise mõruda lõhna, kuid seda selle kõige paremas mõttes. Ta on väga õrna aroomiga seega sobib igapäevaseks kasutamiseks. Ma arvan, et see ongi minu signatuur-lõhn, mida igapäevaselt kannaksin, kui ma just ära ei unusta. Väga positiivne ja mõnus!

 

 

Freshness - CK 2

 

This is actually a unisex perfume and I can see why, it's meant for the Millenials! It smells so incredibly fresh, although it has kind of a wooden scent? It's something I could smell all day, only downside is that you need to use a lot of it to make it stay! Instantly refreshes my whole mood..

 

See on tegelikult parfüüm nii naistele kui ka meestele, 1994 aastal lõi Calvin Klein selle meie põlvkonnale - milleeniumid! See on nii mõnusalt värske, et võikski seda nuusutama jääda. Ta lõhnab veidi nagu puidu, mandariini ja wasabi järele, väga veider kombinatsioon aga nii hea. Ainuke miinus oleks see, et ta kipub oma lõhna kiiresti kaotama seega peab teda päeva jooksul ikka värskendama. Aga ta annab mulle kohe sellise värske ja puhanud tunde.

 

 

Energetic - Chanel Chance

 

This is such a happy and energetic perfume. It goes with the fun me, that's why you can see an almost empty bottle. There's different colors of Chanel Chance, the whole idea of them is to take a chance, you get it? But mine is green and I'm an absolute fan. Citrus and jasmine are the main scents in this one and I think it's the kind of perfume every woman will love.

 

See on nii lõbus ja energeetiline lõhn. See sobib minu lõbusale minale, sellepärast näetegi pildil peaaegu tühja pudelit. Chaneli Chance on mitmetes eri värvides, selle mõte ongi võtta risk nn. take a chance? Minu oma on roheline ja ma olen fänn! Tsitruseline lõhn jasmiini põhjal muudab selle muudab ta parfüümiks, mis absoluutselt igale naisele meeldiks.

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload