LOVE! Baobab Oil.

August 4, 2017

Here's a post about my new skincare favorite - baobab oil. I'm a huge fan of oils in general, they all smell lovely, have nice texture that makes your skin soft and they are super easy to use with great benefits. I got this particular one because they just started importing it to Estonia and as always, I had to try it. I've been using it for a week now and I can see amazing changes all over my skin - baobab oil is able to heal the skin from the inside which makes it perfect for your face, body and scalp. It's a natural cleanser and a moisturizer, it boosts collagen and eliminates under-eye bags, prevents stretch-marks, heals dry scalp and skin and is amazing for your hair aswell, I mean do I need to say more? 

Täna räägin teile oma uuest nahahoolduse lemmikust - baobabi õli e. ahvileivapuu õli. Ma olen üleüldiselt suur õlide fänn, nad on nii mõnusa tekstuuriga, lõhnavad imeliselt, lihtne kasutada ning teevad super hea loodusliku pai meie nahale. Selle õli sain ma Trihholoogiakeskusest, kes hakkasid seda just maale tooma, selle pakendis oli kaasas lõputu list selle toote kasulikkusest. Esiteks on ta suurepärane sügavpuhastaja ning niisutaja samal ajal, ta aitab nahal kollageeni toota ja igasuguseid kortsukesi ja silmaaluseid kotte vältida, hoiab ära venitusarme, ravib sügelevat või kuiva peanahka ning niisutab juukseid. Põhimõtteliselt on sellel õlil võime ravida nahka seespoolt, ta on perfektne kasutamiseks nii kehal, näol kui ka peanahal ja juustel, ma arvan, et olen juba piisavalt öelnud. 

 

 

It has this lovely smell that reminds me of trees and seeds, if that makes any sense. I'd be lying if I said I didn't rub it all over my whole body. I like to use it on my legs after shower, on my face before sleep and ends of my hair since they're super dry. I truly believe it's made my skin look much younger and brighter, I'd like to prevent wrinkles and eye-bags as long as possible and I think it's a great way of doing it using essential oils.

 

My oil is by Mediceuticals, but I'm sure you can find them by different brands, just make sure it's refined and organic because companies like to mix good oils with bunch of unnecessary stuff that causes allergies.

Ma ei ole tavaliselt paljudest asjadest nii vaimustuses kuid see on tõesti üks super toode. Ta lõhnab kuidagi metsa ja seemnete järgi, väga meeldiv lõhn. Mulle meeldib teda peale duši all käimist kehale kanda, enne magamaminekut näonahale, küünenahkadele ning juusteotsadesse.

 

Minu õli on brändilt Mediceuticals kuid kindlasti leiab teda erinevatest looduspoodidest erinevate brändide poolt. Lihtsalt tee kindlaks, et see oleks külmpressitud ja orgaaniline, sest paljudele tootjatele meeldib õlidesse palju ebavajalikku sünteetikat toppida, mis tekitavad allergiaid ja rikuvad selle õli loomulikku tekstuuri.

 

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload