Make-Up Studio Favorites + Discount Code!!!

August 9, 2017

Heyyyyy, so as you all know you can now find me at the Make-Up Studio EST for make-ups, hair or workshops, just contact me if you're looking to book a time. So that's why I wanted to share some of my favorite products by Make-Up Studio with you, and you're in luck because you can get 10% off in our web shop with my code HELENA at www.makeupstudio.ee

 

Heii kallid lugejad! Nagu te juba vist teate, leiate mind nüüd Make-Up Studiost, mis asub Uus-Tatari tänaval Tallinnas. Kui soovite tulla meiki või personaalsele koolitusele siis võtke minuga ühendust sotsiaalmeedia kaudu või meilil info@makeupstudio.ee ning saame aja kinni panna. Sellega seoses kirjutan siis täna oma lemmikutest Make-Up Studio tootevalikust. Lisaks saate kõikidelt toodetelt -10% koodiga HELENA aadressil www.makeupstudio.ee.

 

Shimmers, Satins and Glitters

 

I LOVE everything colorful and glittery so I was in luck joining Make-Up Studio because they have the most amazing range of them. They have colors varying from neon yellow to beautiful golds, everything you could ever want. One jar will last you literally forever and oh my they're so pretty. You can also get a two-way gel which transforms them into eyeliners. I like to play around with them and try out different colours and textures.

 

Ma armastan kõike, mis on sädelev ning värviline seega vedas mul ikka väga, et sattusin just Make-Up Studio tiimi. Neil on nii tohutult palju erinevaid tekstuure ja värve alates neoon-kollastest kuni imeilusate kuldsete toonideni. Ühest purgist piisab igaveseks ning nende jaoks mõeldud geeliga saab nad kõik ka laineriks muuta!

 

Kiss Proof Liquid Lipsticks

 

These come in such beautiful hues, all kind of nudes and maroons in matte and shimmery finishes. And the translucent lipgloss that dries matte, makes the lipstick kiss-proof! I mean if you have a boyfriend who likes to moan about your red pout, these are perfect for you!

 

Need vedelad huulepulgad on nii mõnusad ja praktilised. Minu lemmikuks on toon Mauve, mis on selline tuhmine lillakas. See läbipaistev vedelik muudab nad aga täiesti suudluskindlaks. Nii et kui sul on poiss-sõber, kes punaste huulte peale nägu krimpsutab, siis on need just sulle!

 

 

Body Miracle Cream

 

This product is literally the dream. It puts an Instagram filter on your whole body. Use it on your legs or arms for a perfected skintone. Oh and it also covers up all the nasty veins and scars...

 

See on üks täielik unistuste-toode. Kohe päriselt paneb ta Instagrami filtri peale tervele sinu kehale. Peidab ära igasugused veenid ja pigmendilaigud ning ühtlustab nahatooni, rõhutab päevitust ning annab ilusa kumava efekti.

 

 

Eyebrow Gels

 

These are the closest things I've tried to Anastasia Beverly Hills pomades. Actually, they're even better because they don't dry out and they come in beautiful grey-undertoned shades meaning they won't give you orangey brows like most of the gels tend to.

 

See kulmuvärv on väga sarnane Anastasia Beverly Hillsi pomaadile kui mitte veel parem. Ta ei kuiva ajapikku ära ning tuleb ilusates halli-varjundiga toonides, seega ei anna sulle orantse kulme nagu paljud sarnased tooted.

 

 

Whispies!

 

These lashes are so pretty! I never find whispies like this when I need to. I always need to order them from somewhere too far away. Problem solved.

 

Need ripsmed on lihtsalt nii ilusad. Mul on alati olnud raskusi selliste leidmisega siis kui neid vaja on. Peab kuskilt saja mere tagant tellima jällegist, aga no näete, probleem lahendatud!

 

 

Seal It!

 

This liquid agent works wonders, honestly. I apply it on my lipstick, mix it with my eyebrow gel, on my eyeshadow and it can transform any eyeshadow into an eyeliner!!! Need I say more? Makes your make-up last forever.

 

See vedelik on täielik superkangelane ning IG iluteemandi võitja. Mina kannan teda oma huulepulgale, segan kulmuvärvi sisse ning lauvärvi peale, et pigmenti rõhutada ja kõike kauapüsivaks muuta. Lisaks muudab ta ükskõik millise lauvärvi laineriks! 

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload