All Time MAC Favorites!

September 16, 2017

I'm not going to lie, I'm a big MAC fanatic ant most of the space in my beauty case is taken up by their products. Whilst living in England I also had a - 40% pro card, which made it pretty difficult not to buy everything I ever desired, duhh.. So I'm going to share some of my favorites that I've been using for a long time and can recommend to anyone without hesitating.

 

Ütlen kohe ausalt, et olen alati üks suur MAC-i fanaatik olnud. Enamus minu meigikohvrist on MAC-i toodete poolt hõivatud ning selleks on kaks põhjust: esiteks omasin ma Inglismaal elades MAC Pro kaarti, millega sain kõigelt - 40% ning teiseks on MAC minu jaoks end usaldusväärsena tõestanud. Täna tutvustangi oma lemmikuid, mida julgeksin ilma kahtlemata ka teistele soovitada!

 

MAC Bullets

 

These lipsticks are just awesome. They have this specific MAC lipstick smell, which is lovely and always makes me feel happy for some reason, weird... They are so creamy and easy to apply and at the same time they actually stay on and don't stain my entire mouth. And finally, they come in like 1000 different colors!!!

 

Need huulepulgad on lihtsalt imelised. Neil on selline spetsiifiline MAC-i huulepulga lõhn, mis teeb mingil põhjusel mind kohe erksaks ning õnnelikuks, weird.. Nad on super kreemjad ning lihtsalt pealekantavad, samal ajal seisavad kaua huultel ning ei määri mu tervet suud punaseks. Peale selle on neid otseloomulikult saadaval umbes 1000 erinevas värvis!!!

 

 

Paint Pots

 

These are meant to be cream eyeshadows but I use the one in skin-tone as an eyeshadow primer. I mean the colorful ones are beautiful aswell and they stay on forever naturally drying my eyelids. But whenever I want a long-wear eye make-up this one product makes the most amazing eye primer I've ever used! And by the way, one pot lasts me literally forever.

 

Need kreemjad lauvärvid on mu täielikud lemmikud. Mitte ainult ei ole nad ilusad ja super-püsivad lauvärvid vaid nude-toonis paint pot on ka parim lauvärvi primer maailmas. Nad kuivatavad silmalaugu seega väldin oma lau päeva jooksul rasvumist ning on väga ilusa pigmendiga, väga lihtsasti kasvõi näpuga peale kantavad ning üks pott kestab terve igaviku!

 

Strobe Cream

 

This is an amazing multi-use product. It's very subtle and gorgeous - I like to mix it with lipsticks to make a tinted lip-paint, with blusher to make a shimmery cream blusher, as a highlighter for more of a day-time glow and during summer I also mixed it with my foundation to make it more dewy. So beautiful!

 

See on üks täielik universaal- toode. Segan seda huulepulgaga, et siukse mõnusa huulepalsami tekitada või siis vahel põsepuna sisse, et sellist kumavat kreemjat põsepuna saada. Suvel segasin teda oma jumestuskreemi sisse ja loomulikult on ta super kaunis highlighter!

 

Pigments

 

Need I say no more? Everyone knows that MAC pigments are awesome. I love the one in blue/brown tone because it looks brown but reflects blue. These are so beautiful for a halo eye or just on their own to make your eyes POP!

 

Ma ei oskagi midagi muud öelda, kõik teavad, et MAC-i pigmendid on fantastilised. Mu lemmik on see pruun/sinine toon, sest see on pruun kuid peegeldab sinist ja näeb ülilahe välja. Igaltahel on need pigmendid nii ilusad näiteks halo-silmameigiks või kasvõi lihtsalt omaette.

 

Extra-Dimension Eyeshadows

 

 

This is my favorite range of eyeshadows out of all MAC shadows. They are extremely pigmented and shimmery, they come in 17 different colors, one more beautiful than the other. My favorite one is the shade in Fathoms Deep, it's this greyish blue tone and it kind of blends in with my eyecolor creating this shimmery and dramatic monotone eye.

 

See on mu lemmik seeria kõikidest MAC-i lauvärvidest. Need 17 tooni on kõik nii ilusad, megapigmenteeritud ning sädelevad. Minu lemmik toon on Fathoms Deep, mis on selline hallikas sinine, see kuidagi sulab kokku minu enda silmavärviga ja loob sellise dramaatilise monotoonse silmameigi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload