7 Days & 7 Facemasks for Poreless Skin.

October 6, 2017

Iga aasta seisan silmitsi sama probleemiga. Kohe kui temperatuur langeb, saab mu näonahk mingisuguse shoki ja muutub super-probleemseks. Siit ka selline eksperiment, nädala jooksul katsetasin seitset näomaski poorsele, õlisele või aknele kalduvale nahale. Võin kohe öelda, et peale seda 7 päeva on olukord õnneks juba mitu korda parem!

PS! Kui huvi tunned, siis kõik maskid on Loverte ilukaubamajast.

 

 

1. Missha Real Solution Tencel Sheet Mask

 

Esimese asjana tundsin, kuidas kõik nägu kipitab. Kusjuures terve selle 20 minuti jooksul oli siuke väikeste nõelte tunne ja mu ülahuul oli täitsa tuim vahepeal. See mulle tegelikult meeldib sest tähendab, et mõjub. Eemaldasin maski peale 20 minutit. Suurt erinevust ma kahjuks ei näinud. Selle vedeliku, mis sealt maskist üle jääb, tuli siis näkku masseerida. Selline kleepuv tunne oli, nagu tahaks selle kõik lihtsalt maha pesta. Kuna pidin see õhtu välja minema, tegin endale peale maski tegemist meigi ja läksin välja. Hommikuks oli minu nahk aga küll palju parem. Poorid olid väiksemad ja suuremad ebameeldivused olid ka kahanenud. 

 

 

2. Ingli Pai

 

Teiseks päevaks valisin endale Ingli Pai mudamaski, mille siis õhtul peale sauna näole panin. Ingli Pai on mulle alati meeldinud, neil on nii tohutult armsad tooted, ülimalt puhtad ja looduslikud. Ma ei ole neid kaua enam küll kasutanud, aga ootused olid suured. Väikese purgi avades vaatas mulle sealt vastu maailma kõige ebameeldivama lõhnaga muda. Mitte selline muda, mida sa näomaskist ootaksid, vaid reaalselt selline muda, et tekkis tunne nagu oleksin kuskil rabas käinud ja purgiga seda muda sealt kaasa võtnud. Kohe aru saada, kui looduslik see toode on ja kui palju keemiat kõik need teised võrreldes Ingli Pai-ga sisaldavad. Hoidsin maski peal 10 minutit, mille jooksul ta minu näos tahenes. Maha pestes muutus see savi justkui pisikesteks liivateradeks, mis mõnusalt nahka koorisid. Nägu tundus lihtsalt ülimalt puhas. 

 

 

3.Tea Tree Balance Mask

 

Kolmandaks päevaks oli mu nahk juba märgatult paranenud, kuid jätkan challengiga ning võtsin kasutusse siis 3nda maski, mis mu olukorra järjekordselt hullemaks ajas. See mask ei teinud mitte midagi head! Siiamaani ei arva ma nendest kangasmaskidest midagi. Samamoodi siuke kleepuv ollus, mille näkku sisse hõõrusin ja hommikuks oli nahk pigem hullem kui parem. 

 

4.Vichy Pore Purifying Clay Mask

 

Siinkohal olid mul suured ootused, kuna Vichy on apteegisari, kust olen väga palju super-tooteid leidnud. Plussiks on see, et pakis on 2 maski. Siiani on igasugused mudamaskid mu lemmikud olnud ja ka see oli päris hea. Hästi värskendava tunde tekitas see mask näos, siuke külm ja mõnusalt kipitav. Tulemusi ma eriti kahjuks ei näinud, nägu tundus täpselt samasugune nagu enne. Veidi pehmem ja puhtam oli ainult.

 

5. Mitomo Pore Control Facial Essence Mask

 

Järjekordne kangasmask, siiamaani ei ole nad mulle eriti meeldinud. See oli aga palju kõrgema kvaliteediga kui teised-kangas oli delikaatsem ja paremini istuv ning üleüldiselt oli tunda kvaliteedivahet. Hoidsin seda maski peal 30 minutit ning see järel masseerisin selle vedeliku näole ja kaelale. Kusjuures see mask tegi küll naha väga mõnusaks ja pehmeks, poorid olid tunduvalt kahanenud ning üleüldse selline klaar ja värske tunne oli.

6. Etude House Skin Note Pore Tightening Mask with Clay Apple

 

Selle paki avades olin nii positiivselt üllatunud. See ei olnudki üks järjekordne kangasmask! See oli hoopi silikoonmask, mis tuli kahes osas ja sobitus ideaalselt minu nahale justkui minu oma nahk - veider. Ootasin 20 minutit, midagi nagu ei tundnud, kuid peale maski eemaldamist olin tulemusega väga rahul. Ei jätnud sellist kleepuvat tunnet, nahk tundus puhas ja pingul ning ka poorid olid väiksemad. Väga meeldis!

 7. Turbliss Bioaktiivne Näomask Probleemsele Nahale

 

Turblissi olen ma varemgi kasutanud. Just sellepärast valisin ta ka siia eksperimenti. Olen maailma suurim Turblissi fänn ja minu arust on see ka parim näomask. Jätsin ta viimaseks ning võin ausalt öelda, et mitte ükski neist maskidest ei trumbanud Turblissi üle. Ta on lihtsalt nii mõnus ja looduslik, ei lõhna keemia järgi, paneb kohe näos vere käima ja puhastab kõik poorid. See muudab naha siidiselt pehmeks ning järgmine hommik oli järjekordselt minu nahk miljon korda parem. Tõsiselt soovitan kõigile!

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload