Colourpop Cosmetics: First Impressions.

October 20, 2017

I've always wanted to try Colourpop Cosmetics, I've heard so many good things about them but unfortunately Estonia is not a popular destination for the brand, well now I had a chance to try out some of their stuff and here are my first impressions! I haven't had a chance to try everything yet, but I will definitely do another post with swatches etc. 

 

Olen alati tahtnud Colourpop Cosmeticsi tooteid proovida, olen neist nii palju häid asju kuulnud kuid kahjuks ei ole Eesti nende jaoks populaarne destinatsioon. Nüüd oli mul aga võimalus seda teha ja jagan oma esimesi emotsioone ka teiega. Kahjuks ei ole mul olnud aega kõike veel proovida, kuid kindlasti teen sellel teemal ühe postituse veel!

 

First I opened the box and found a bunch of pastel-coloured beautiful packages including the Amethyst series, Iluvsarahii Lip Collection, Blusher, Eyeshadow and a Concealer. Colourpop is ridiculously good priced and from what I've already seen, super quality stuff! 

 

Esmalt avasin siis selle karbi, millest vaatasid mulle vastu imeilusasti pakitud pastelsed tooted, nende seas Ametüsti seeria, Iluvsarahii huulepulgakollektsioon, põsepuna, lauvärv ning peitekreem. Colourpopi tooted on nii hea hinnaga ja siiamaani võin kindlasti juba öelda, et ka super hea kvaliteediga.

 

 The Amethyst series is inspired by gorgeous crystals and comes in purple, blue, green and pink. Mine was purple and included a priming spray, which smellls sooo good, a purple highligter and a purple hologenic lip balm which turns every lipstick into a magical sensation. I have only tried the priming spray and I really like it - it smells so fresh and leaves the skin nicely prepped and soft!

 

Ametüsti seeria on inspireeritud erinevatest kristallidest ning tuleb neljas erinevas toonis - lilla, roheline, sinine ja roosa. Minu lilla seeria sisaldab endas meigialusspreid, mis lõhnab imeliselt, lillat vedelat highlighterit ning hologeenilist huulevärvi, mis muudab iga huulepulga maagiliseks sensatsiooniks. Olen siiani vaid seda spreid katsetanud ning see mulle meeldib väga - värske lõhnaga vedelik jätab naha erksaks ja pehmeks!

 

 Iluvsarahii Lip Collection comes in three shades, all with a different texture - ultra glossy, ultra satin and ultra matte. I absolutely love all the tones, and I think the idea of the different finishes is amazing. I've tried the gloss and the satin and the Satin Lip which is the bottom one on the photo, is my absolute favorite! It doesn't dry lips out, stays on literally all day and is so easy to apply! The color is perfect for my skintone and works on daily basis.

 

Iluvsarahii huulepulkade kollektsioon sisaldas endas kolme erinevat tooni vedelaid huulepulki, kõik erineva teksuuriga - satiin, matt ja läikiv. Kõik toonid sobivad mulle suurepäraselt ja on just need, mida ma tavaliselt kannaksin. Olen kasutanud läikivat, mis on pildil ülemine ja satiini, mis on pildil kõige alumine ja lihtsalt nii uskumatult hea. Püsib peal terve päeva, ei kuivata huuli ning see toon on nii universaalne, et sobib igaks juhuks.

 

Lastly the No Filter Concealer, which is my favorite product out of all of them - it's so pigmented and the shade is literally perfect, it's like no other concealer but it does remind me of Tarte Tape Shape a little bit. I haven't had the chance to try out the blusher nor the shadow yet though, so I'll take you through these soon in my next post! 

 

Viimaseks siis No Filter Concealer, mis on tervest karbist minu lemmikuim asi - see toon on nii perfektne ja koostis nii kontsentreeritud, et peidab ka kõige mustemad silmaalused. Põsepuna on nagu põsepuna ikka, ei ole sellest veel väga aru saanud ning ka lauvärvi ei ole mul kahjuks olnud veel võimalust kasutada. Järgmise postituseni!

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload