Challenge Towards My Best Skin Ever - Week 2

April 2, 2018

Hakkasin seda postitust juba eile rõõmsameelselt kirjutama - päike oli taevas ja olin oma lumivalgete tossudega just trennist tulnud. Kirjutasin siia ilusti “säravat kevadet”.  Täna hommikul üles tõustes tegin aga arvuti lahti ja jätkasin kirjutamist senikaua kuni läbi oma tuule käes lehvivate kardinate märkasin, et väljas on taaskord lumi ja karge tuisk. No ausalt ka, see on nagu mõni morbiidne õudusunenägu, mis meenutab veidi nagu Groundhog Day-d juba.

 

Soo, I started to write this post last night when I came home from the gym wearing bright white trainers and ankle length trousers. I put down “I wish you all the nicest beginning of spring,” until I woke up this morning to continue the post and noticed through my floaty curtains that it’s weirdly white outside. Of course there’s another snowstorm… Why would I think it’s ever gonna stop right? It feels like some morbid dream out of Groundhog Day - seriously, stop!

 

 

Nii see päev siis algas - taaskord panin talvesaapad jalga ja sammusin läbi paksu lume migratsiooniametisse, kus järjekord uksest lausa välja ulatus. Seejärel juhatati mind valesse järjekorda, kust kolm tundi hiljem lõpuks pääsesin. Aeg minna Selverisse, et Anu-le tänutäheks ühed hüatsindid osta ja teed ületades sõitis otseloomulikult üks suur veoauto kõik selle pori mulle veel näkku ka. No mõni päev on kohe hukule määratud! Pole hullu, kell 14.00 lähen Anu juurde ja siis saan lõõgastuda, sellest tuleb aga juba kolmas postitus, täna jagan teiega minu möödunud nädala seiklusi. 

 

Siinkohal jõuamegi tagasi minu challenge juurde. Kes teab, see teab, kes ei tea, siis ei ole hilja - minu eelmist postitust võite lugeda siit. Ka eelmisel nädalal kohtusin Anuga - haldjast kosmeetikuga, keda võib lausa kosmikuks kutsuda. See oli minu teine kord tema juures ja kes juba esimesest korrast lugenud on siis täna on mul teile veelgi paremaid uudiseid!

 

Yes, it wasn’t a lovely start to the day because I already woke up grumpy. So I put on my winter booties and marched through the snow to the migration offices to get my ID-card certificates renewed. Surprise-surprise - the queue is meters outside the door, lovely. I don’t know whether the world is coming to an end or what? Of course they put me in the wrong line and 3 hours later I finally got out of there grumpier than ever. 

 

Also I wanted to get some flowers for Anu and a nice big splash of mud whilst crossing the road was all that was missing from that morning. Nevermind, I was going to cosmetologist at 2pm and then I could relax. But obviously you’ll hear more about today in my next post. Today we’re gonna talk about the past week and how I’ve done with my challenge. Who didn’t read my first post about this challenge, you can find it from here.

 

 

Särasilmselt võttis Anu mu jällegist Yin&Yang salongis vastu ja järjekordselt luubi all minu nahka uurides mainis ta kohe, et "seekord on meil vaid üks põletikuline kolle" justkui oleks see normaalne. Minu enda arust oli see aga täielik ime, et nädala jooksul on tekkinud vaid üks punane punn! Ma ei saa aru, kas ma olen uuesti sündinud või mis ajast minu rasukolded vaid korra nädala jooksul pahandust teevad? 

 

Olgem ausad, olin seekord enda üle väga uhke, kuna erinevalt eelmisest korrast olin seekord täielikult kohvist ja pastast loobunud. Kohv on asendunud erinevate taimeteedega ja ma joon nii palju teed, et see on naljakas juba! Enesetunne oli suurepärane ja olin vägagi teadlik, et minu näonahk nägi võrreldes esimese korraga, kui Anu uksest sisse astusin, palju-palju parem välja. “Näed, nahk uueneb ja kõik, mis siit hetkel välja paistab, tuleneb sellest, et keha puhastub,” lausub Anu. Hurraa, kohe läks meel heaks… Kõik need pikad õhtud, mil endale elu eest salateid ja juurvilju valmistasin, on end ära tasunud.

 

Once again Anu, the fairy magician who fixes my skin, welcomed me in her salon. She started off my inspecting my skin under a microscope again and said “woww, we only have one inflammation here this time!”Clearly I could see my skin being lots better already but only one? I mean that must be the first time in years… 

 

To be fair I was very proud of myself this time because I actually didn’t have any coffee or pasta and kept my promises to her. I drink so much tea lately it's actually getting ridiculous. I felt great, had loads of energy and although it feels weird to say because I always cringe at stuff like that but I felt detoxed and light, meaning no heavy feeling in my tummy. Anu told me that she can see my cells regenerating and skin renewing. “All of these little imperfections are on your skin now because your body is cleansing, it’s a good thing!” Yayy, I thought, all these long nights of countless teas and cooking veggies paid off.

 

 

“Seekord võin sinu nahka juba õrnalt hapetega koorida”, ütleb Anu peale mehhaanilist puhastamist mulle geeljat Repechage maski näole kandes. Oi kuidas kipitas, aga see on okei, sest see tähendab minu jaoks alati seda, et miski töötab. Arvan, et olen jälile jõudnud ka sellele, miks Anu hooldused lihtsalt nii tõhusad on! 

Ta tunnetab inimese keha mingil selgitamatul moel. Koheselt masseeris ta minu varbaid, et energiad liikuma saada ja maksa tööd stimuleerida. Nagu juba eelmises postituses mainisin siis kõik, mis meie näonahal kajastub, tuleneb meie maksast ja selle pärast pööran ma sellele erilist tähelepanu. Kõigepealt tuleb takistus kehast elimineerida ja siis saab ka nahk terveneda. Pealegi teeb ta näole sellist massaaži, et isegi peale kõigi punnide mehhaanilist puhastamist ei ole nahk pärast punetav, uskumatu!

 

“This time I can do some chemical acid peeling because we’ve gotten rid of the biggest imperfections”, she said. So after some mechanical cleansing she applied a Repechage mask that felt like needles all over, but I mean that only means it’s working. I also think I’ve found out where her magic lies in.

She has this amazing skill to listen to humans body and always tells me that people should learn how to do it too. She gave my toes a massage to stimulate the liver because as I already mentioned in my last post, everything on our skin is directly connected to our liver. Also she gives the most incredible facial massages, even when she squeezes everything from my skin, it doesn’t feel irritated after.

 

 

Anu räägib nii tohutult huvitavalt inimese kehast ja kuidas see kellavärk siiski toimib. “Kevad on suurepärane aeg muutusteks ja kuna täna on ka täiskuu, siis on veel eriti hea aeg uusi harjumusi vastu võtta,” mainib ta. Järgmiseks nädalaks soovitas ta mulle salveiteed, kuna salveil on suurepärased raviomadused ja just nagu puhastavad mõned inimesed sellega enda kodu ja õhku, puhastab ta ka organismi negatiivsest energiast ja mürkidest. Tema botaaniline nimetus on tuletatud ladinakeelsest sõnast salvere – end tervena, hästi tundma.

 

Igaltahel möödus see nädal väga edukalt ja ma arvan, et suur osa sellest oli ka sellel, et kasutasin vaid neid samu Repechage tooteid. Tavaliselt katsetan pidevalt uusi kreeme ja seerumeid, maske ja ma ei tea mida kõike. Arvan, et nahk hakkas selle headusega ära harjuma ja tasakaalustusid ka naha enda uuenemisprotsessid. Täielikeks lemmikuteks on siiski see punnipulk, mis üleöö kõik põletikulised kolded ära kuivatab ja ka Hydra Med maskid, mis enne välja minemist naha nii ilusti klaariks ja pehmeks muudavad. 

 

“Spring is an amazing time for changes and since today is full moon, it’s even better.” For next week she suggested to drink some sage tea, because just like it cleanses air and negative energy, it also detoxes your body. Sage’s botanical name is salvere meaning feeling healthy and well.

 

Anyways, the whole week went perfectly and I think that it’s also because I didn’t mix any skincare like usually. I sticked to my Repechage Hydra Med series and I think my skin just got used to this goodness and balanced itself out. My absolute favorites are the drying lotion that dries any imperfections overnight and the mask which is perfect for before going out to make skin clear and smooth.

 

 

Eelmine kord jagasin teiega pilte ka oma menüüst, kuid seekord ma kahjuks palju pilte ei jõudnud teha, sest olen hetkel nagu orav rattas ja tõesti ei jõua kõike. Aja puuduse tõttu pidin tihtipeale leppima kiirete ampsudega nagu näiteks tatrasalat, täidetud avokaadod või soba-nuudlid näiteks ingveri, tofu ja laimiga. Hommikuks joon alati toidu kõrvale sooja vett sidruniga või üritan valmistada ühe smuuti. Üks minu eesmärkidest tulevaks nädalaks ongi tegelikult toidukordi rohkem planeerida ja ka Anu andis mulle täna häid retsepte, mida siis järgmises postituses teiega jagan. 

 

Siin ka minu muutumispildid ja mina vähemalt arvan, et muutus on rohkem kui silmaga nähtav seega olen ise väga rahul ja edasipidi üritame tegeleda siis väikeste armide ja teiste muredega, mis siiani justkui tagaplaanile on jäänud.

 

Last time I also shared photos of my menu but this time I simply didn’t have any time to do that so I’m sorry. Also because I never have much time I often had to stick with quick snacks like buckwheat salad, stuffed avocados or soba-noodles with ginger, lime and tofu. Every morning I have warm water with lemon or a smoothie with brekkie. Next week I will try to plan my meals out better aswell. Anu also gave me some good recipes to try out this week. 

 

Here’s also my transformation photo and I think it’s very clearly visible that I’ve done super well!   Next time we are trying to get rid of old scars and smaller problems that almost seemed irrelevant before. Until then, much love! X

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload