Multivitamins...in Your Face Cream?

April 9, 2018

Mõni aeg tagasi oli mul võimalus äsja Eestisse jõudnud brändi BARR Swedeni näokreemi proovida. Nimelt oli BARR Swedeni avapauk juba paar kuud tagasi Helen Heinroos Hair salongis, kuid alles nüüd jõudsin selle nö. igapäevase kasutamiseni ja saan teile adekvaatse hinnagu anda. Looduslik ja orgaaniline BARR Sweden on Rootsi nahahooldusbränd ja nende valikust ei leia küll palju tooteid kuid selle eest on igaüks neist perfektsuseni välja töödatud. Minu valituks osutus siis Multivitamin Facial Cream, mis on selline rikkalik näokreem igapäevaseks kasutamiseks. 

 

Some time ago I had a chance to try out BARR Sweden products. They are an all-organic and natural skincare brand. There is not that many products in their selection but there's a reason why - they have spent all this time to develop those few products to absolute perfection. It's been quite a while since I got this Multivitamin Facial Cream, but only now I've gotten to the point where I started using this product daily.

 

 

 

Üliarmsas roosas pakendis kreem lõhnab väga mõnusalt - sellised tsitruselised, lillelised alatoonid. Koostis ja tekstuur on tõesti väga küllane kuid sellegipoolest sobib see kreem absoluutselt igale näotüübile ning on just nagu üks hommikune multivitamiin, mis näo särama paneb. Vitamiinid on nahahoolduses ülimalt tähtsal kohal ning just sellepärast on paljud kreemid laetud kas A-, B3-, C- või E-vitamiiniga, mis kõik nahka erineval moel tasakaalustavad.

 

This incredibly cute pink package looks perfect and I'm so particular about packaging. Cream itself smells of flower oils and citruses, very soothing. It's texture is very-very rich but it's suitable for all skin types, kind of like a really good multivitamin that makes your skin super moisturised and hydrated. Vitamins are incredibly vital for our skin and that's why many-many beauty pots have either A-, B3-, C- or E- vitamins in them to only name a few. All of those vitamins are very beneficial for our skin and we should definitely give them some more attention.

 

 

Just nagu meie keha, väsib ka nahk aja jooksul erinevatest keskkonnateguritest, harjumustest ja otseloomulikult loomulikust vananemisest. Seetõttu tuleks ka nahka vitamiinidega hooldada ja talle võimalikult palju headust peale määrida, vähemalt nii arvan mina. Ka C-vitamiini seerumid ja ampullid jms. on nii populaarseks muutunud just seetõttu, et on aru saadud kui palju keskkond meie nahka mõjutab ja kui vajalikud on vitamiinid ka meie nahale.

 

Our bodies are very sensitive and constantly manipulated by pollution, sun and other environmental factors. Our skin is the biggest organ, and also the laziest one, which on top of that is also constantly in contact with all of those harmful factors. That's why we should give it some extra attention and not only eat vitamins but also care for our skin using these powerful ingridients. No wonder C-vitamin serums have become so popular lately, it's only now that we've realised how harmful our environment is for our skin..

 

 

See kreem sisaldab endas C-, E-, B3-, B5- vitamiine ning rikkalikke Omega happeid, mis naha elastseks muudavad, poore ahendavad ja niisutavad. Ma arvan, et selle toote puhul loeb pigem lõpptulemus kui esmane mulje. Mina hakkasin seda kreemi peale trenni kasutama ja ta on tõesti nii mõnus ja rahustav toode, mida enne magamaminekut peale kanda. Mulle tundub, et ta hooldab nahka väga sügavuti ja hommikul on nägu väga pehme ja värske.

 

This cream definitely does it all and has some real goodness in it, for example it's loaded with C-, E-, B3-, B5- vitamind and super fatty Omega acids. It makes my skin so elastic and minimizes pores. I'd say it's "the one" product I'd recommend for everyone - it's because it's so multifunctional and beneficial to all skin types. You could use it as a day cream, night cream or a make-up primer. It's so hydrating and keeps my skin soft as a baby's bum. I use it after gym and sauna in the evenings and I always wake up freash a a daisy next morning.

 

 

Kindlasti soovitan seda brändi ja otseloomulikult ka seda kreemi inimesele, kes hindab looduslikku kosmeetikat, sest BARR Sweden on oma kategoorias tohutult tunnustust ja auhindu saanud. Eriti soovitaksin seda kreemi inimesele, kes juba 25-ndates on ja tuleb hakata ka väikestele kortsukestele ja naha vananemisele tähelepanu pöörama. See kreem laeb näonaha mõnusalt vitamiinidega, hoiab teda ning on ülimalt multifunktsionaalne toode, mida nii hommikul, õhtul ja ka meigi aluskreemina kasutada võib. 

 

I definitely give it an approve and especially recommend it to those, who appreciate organic beauty products and are very aware of what's in their skincare essentials. It's perfect for all ages and all skintypes and honestly you'll see your skin thanking you later!

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload