#wokeuplikethis with Silk Luxury.

April 16, 2018

Mul on teile lausa suurepäraseid uudiseid! Eestisse on jõudnud luksuslikud Mulberry siidist padjapüürid, mis sind kohe päriselt ka magades ilusaks teevad. Olin üks esimesi, kellel oli võimalus seda suurepärast toodet kasutada ja nüüd siis jagan teiega oma kogemust!

 

Eks me kõik tea seda tunnet kui hommikul ärgates nägu lihtsalt nii paistes on, et tule taevas appi! Peale selle on ka juuksed püsti ja sassis ning see on ju ometigi viimane asi, mida hommikul peeglist näha tahame. Sooviks ikkagist päeva hea tujuga alustada mitte paaniliselt enne tööleminekut külma lusikaga paistetust leevendad ja lokitangidega viimasel hetkel seda katastroofi parandada üritad. Tundub tuttav või olen see lihtsalt mina?

 

I have some rather wonderful news for you! Those superfine mulberry silk pillowcases are now in Estonia and I had the chance to try them out myself.

 

I think we all know the feeling of waking up with like the puffiest face and the worst hair ever. Honestly, it happens to be every day, I have so much baby hair and they all stick up and make me look like a crazy person. It's the last thing I want to see in the morning and a swollen face doesn't help it either. I would love to wake up flawless one day and not have to run around with ice cubes calming the puffiness and curling my hair to at least try to make myself look normal.

 

 

Esiteks tundub see lihtsalt nii loogiline, et 8 tundi puuvillast padjapüüril pööreldes tekkiv hõõrdumine mõjub hävitavalt nii meie juukseotstele kui ka näonahale. Ilmselt saab see padjapüür rohkem kasu ka kõikidest nendest kallitest seerumitest ja kreemidest, mida enne magamaminekut endale peale kanname. Ma ei olnud selle peale varem küll mõelnud, aga nüüd ei suuda ma uskuda, et oma näonaha ja juustega eluaeg niimoodi käitunud olen. Lahendus on ju nii lihtne ja ilmselgelt on siid palju hellam materjal kui puuvill, satiin või ükskõik, mis muu materjal.

 

First of all it all seems so logical and I don't know why I haven't thought of this before but obviously silk is much kinder to our skin than cotton, satin or any other material. The solution is just so easy and now that I've tried it I feel horrible not having treated my skin and hair better before. 8 hours on a rough material and the friction breaks the ends of our hair and irritates our skin. Also our pillowcase is probably the only thing benefitting from our nightcreams and serums. 

 

 

Mina sain enda imearmsas pakendis oleva padjapüüri juba mitu nädalat tagasi ja olin nii põnevil, et seda katsetada. Olin juba varem tööl sellistest püüridest ühe artikli kirjutanud ja teadsin väga hästi, et mulberry silk on parim valik ühe tõelise iluune jaoks. Nii ta oligi - märkasin juba peale esimest ööd, et nägu on hommikul palju värskem ja minu suurim mure, milleks on püstised beebijuuksed, oli palju käsitletavam kui enamus hommikuid.

 

I received it in this really cute packaging around a few weeks ago. I was so excited to try it out since I had written an article on those before and I knew that mulberry silk is a blessing to out hair and skin. Already after the first week I felt like my face was much fresher in the mornings and my biggest problem, babyhair, wasn't that annoying any longer. 

 

 

 

Silk Luxury padjapüür hoiab ära pisikeste kortsude teket, hoiab juukseid tervena ja sellel magada on lihtsalt super-mõnus! Ma ise panin tähele, et kui tavaliselt ei saa ma juukseid ööseks krunni panna, sest hommikuks on nad lihtsalt kahused ja beebijuuksed on sealt ilusti püsti tõusnud. Näen välja nagu mõni hullumeelne... Sellel padjal panin aga tähele, et juuksed püsisid ööläbi ilusti krunnis ja hommikuks on juustes ilusad lained. 

 

Silk Luxury pillow case prevents tiny wrinkles, broken hairstrands and obviously sleeping on it feels just amazing. Usually I can't put my hair in a low-bun because in the mornings my babyhair are still all sticking out and the waves I want the bun to make, look frizzy and awful. With this pillow I don't really have this problem and my waves look all silky and smooth in the mornings. 

 

 

Näonaha puhul on plussiks kindlasti see, et seal püsivad ka kõik kreemid, mis ma enne magamaminekut endale peale kannan. Olen veel eriline vähkreja seega on tavaliselt minu näohooldurutiin esimese 20 minutiga aia taha läinud! Hommikuti on tõesti nägu palju puhanum ning ka paistes silmaaluste ja kortsunud padjapüürist tekkinud soontega põskedel olen hüvasti jätnud.

 

I also love it how it doesn't rub all my skincare off my face before I even fall asleep. I am really restless and us

 

ually my nighttime beauty routine is ruined after 20 minutes in bed. I've noticed that my face actually looks much better and much more rested in the mornings. There is no puffy under-eye circles or marks on my cheeks from a creased pillowcase.

 

 

Siid on juba aegade algusest peale väga sensuaalne ja luksuslik materjal olnud. Arvan, et ka magades tuleks ennast poputada ja siidist voodipesu, pidzaamad ja silmaklapid ei ole vaid miski, mida filmides näeme. Nad tekitavad hea tunde ja muudavad magamamineku justkui ilurituaaliks, mida iga päev nautida saame! Soovitan siiski alustada padjapüürist ja varsti ei suuda sa oma elu ilma enam ettegi kujutada!

 

I feel like silk has always been this very sensual and luxurious material. Wearing silk pajamas and sleeping with silk bedding just feels nice and makes going to bed into a really nice beauty routine. I suggest to strat from the pillowcase and soon you won't be able to live without them.

 

PS! You can order these online from here!

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload