Challenge Towards My Best Skin Ever - Week 3&4

April 29, 2018

Nüüdseks on minu challenge kestnud juba peaaegu kuu aega ja hetkel kirjutan juba oma kolmandat postitust sellel teemal. Kes teab, see teab, kes mitte, see leiab minu eelmised postitused siit ja siit

 

Aeg on nii kiiresti läinud ja peaaegu märkamatult on minu nahk endale hoopis uue hingamise saanud ja aina vähem mõtlen ja murestsen ma igasuguste ebameeldivuste pärast, sest tänaseks on peaaegu nad kõik ära hajunud. Nagu iga asjaga, nõudis ka see järjepidavust ja kannatust, aga viimased hommikud tõusen ma üles puhanud ja värske näoga, millele vahel piisab vaist kreemist ja peitepulgast, et end hästi tunda. Kuu aega tagasi ei osanud ma seda ettegi kujutada, et astun kodust välja ilma oma viimse detailini lihvitud meigita. Olen siiani shokeeritud sellest, et probleem, millega olen juba aastaid jännis olnud, on vaid ühe kuu jooksul taandunud.

 

Kes siis veel ei tea, siis Anu Transtok on kosmeetik Yin&Yang Tervisesalongist, kellega koos me seda challenge teeme. Peale oma teise nädala postitust olen vahepeal olen juba kaks korda Anu juures visiidil käinud, kuid pole pikka aega sellest kirjutanud, sest minu elus toimusid suured muutused ja blogimine oli viimane asi mu mõtetes. Sellest, aga rohkem postituse lõpupoole…

 

Esimene kord peale viimast postitust oli minu nahk juba suurepärases korras ja olime mõlemad Anuga nii rahul nende tulemustega. Nõustusime selles, et kõigil võiksid muutused nahal nii kiiresti toimuda, sest tõesti oli see silmaga nähtav ja väga muljetavaldav. Algas teine faas meie eesmärgi poole, milleks oli siis vanadest armidest lahti saamine. Mul on neid pisikesi arme päris palju nii põskedel kui ka otsaesisel, mis ma arvan, on seal juba põhikooli aegadest. Varem ei muretsenud nende pärast üldse, sest võrreldes nö. üldise naha olukorraga, olid need veel väike probleem. Nüüd kui minu põhiline mureallikas oli nii kiirelt taanudnud, soovis Anu siiski lahti saada ka kõigist vanadest armidest. 

 

Seekord tegi ta mulle sellist hooldust nagu The Repêchage® Biolight Glyco-Sea® Glycolic Peel, mis eemaldab surnud naharakud õrna glükoolhappe ja mereliste koorimisainetega, et tuua esile säravam jume ja aidata nahal näida noorem. See on nii armas, kuidas igakord peale mõnda järjekordset imemaski ja massaazi võtab Anu peegli ja ütleb mulle, et “no vaata, kui ilus nahk!”. Nii ongi, ka peale seda hooldust oli minu hall jume kuidagi mõnusalt õhetav ja klaar. 

 

 

 

Terve see tooteseeria, mille leiate siit, reguleerib naha ebaühtlast tooni, tumedaid laike ja hüperpigmentatsiooni. Biolight sari tervikuna annab nahahoolduses mitme-dimensioonilise lähenemise, mis mõjutab naha välimust kontrollides selle tooni ja muutes seda heledamaks. Just seda oli mul sel hetkel vaja, sest aknelistest kolletest olime lahti saanud, aga nende asemele tekkisid punakas-pruunikad laigud, pigmendilaigud ja muud tagajärjed, mida tuli ühtlustada.

 

Seekord lahkusin salongist jällegist ülimalt õnnelikuna, sain alati sealt kuidagi motivatsiooni ja energiat, sest Anu on oma positiivsuse ja põnevate lugudega lausa nakatav. Tol hetkel olin väga karmilt jälgimas ka seda, mida söön ja joon ja mis täpsemalt minu nahal mingeid reaktsioone tekitab. Sain aru, et pidev pasta söömine on tõesti see tikk, mis tule sütitab. Kasuks ei tule ka vein, mida õhtuti toidu kõrvale armastan juua. Sellegipoolest ei pea ma sellest kõigest loobuma, valge vein vahetus punase vastu ja pasta vahetus läätsepasta vastu. Minu täielik go-to õhtusöök hetkel on baklažaani lasanja, mida on nii lihtne ja mõnus teha ja tegelikult maitseb ta isegi paremini kui pastaga tehtud lasanja. Kindlasti soovitan paremini ja oma järgmises postituses kirjutan teile lahti ka selle retsepti!

 

 

 

 

Magusat ei ole ma kunagi armastanud ja ka piimatooteid tarbin minimaalselt, seega ei olnud ka need kaks probleemiks, kuigi tavaliselt on suhkur ja piim just need kaks suurimat kurjajuurt. Panin tähele ka seda, et kohvi on tõesti saatanast ja kui eelnevalt arvasin, et ilma on võimatu elada, siis hetkel on mul tänu kohvi mittejoomisele palju rohkem energiat. Armastan katsetada erinevaid teesorte, mida see nädalavahetus ka Tallinna kohvifestivalilt endale varusin. Kindlasti on mul plaanis minna ka Vaga Aeda Kuusalus, kus on võimalik nn. nõiakööki külastada ja endale sobivaid teesid kokku segada. Eriti armastan juua salveid, mis keha puhastab ja kummelit, mis organismi enne magamaminekut rahustab. Kohvifestivalil tutvusin ka matchaga ja rohelise kohviga, mida mul kindlasti soov kunagi proovida on! 

 

Viimane visiit Anu juurde alles paar päeva tagasi oli aga veidi teistsugune ja ta sai kohe aru, et midagi on viltu, sest minu nahale olid tekkinud ebatasasused, mida ma varem näinudki polnud. Ning see ei piirdunud vaid näonahaga vaid neid ilmnes ka minu seljal ja rinnal. Olin tohutult mures ja mõtlesin, et issand millega ma nüüd hakkama olen saanud. Tegelikult teadsin sisimas, et asi on lihtsalt stressis. Olen nüüdsest juba peaaegu kuu aega uue tööameti peal, mida ma tohutult naudin ja mis tuli minuni pigem ootamatult, seega läks tohutult energiat selle üleminekuperioodi peale. Peale selle olin kuidagi väsinud, stressis ja peas oli mitu mure isiklikust elust, mis mind pidevalt painasid. Tundsin, et olin täitsa tühjaks imetud ja ka tervis hakkas seda näitama. 

 

Anu pani oma käed mulle otsaesisele ja ütles, et “issand sa nagu põled seestpoolt”. Kurtsin ka temale oma mure ja ütlesin, et hetkel on minu elus lihtsalt nii kiired ajad ja olen endast liiga palju ära andnud. Teadsin väga hästi, et vajan aega iseendale. Ka minu hooldus oli seekord hoopis teistsugune. Kuna Anu on tohutult haritud ka Hiina meditsiinis ja tunnetab inimese keha mingisugusel imetlusväärsel kombel, aitas ta mul hingata ja kõigist muredest lahti lasta. Küünlad, massaž ja 10 minutit rahustavat hingamist oli just see, mis tol hetkel mind uuesti laadis. Sama päeva lõuna ajal läksin ka töölt koju, kuna tundsin end tohutult veidralt ja selgus, et olin palavikus. Ilmselgelt oli see klaar märk sellest, et pean nüüd paar päeva endale võtma ja maha rahunema.

 

Nüüdseks olid mul ka kõik Repechage Hydra Medic sarja tooted otsas ja ka Anu sai kohe aru, et miski nüüd minu nahale ei sobi. Seega soetasin endale uued Repechage tooted, milleks on siis Hydra Medic sarja Face Wash, Tonic ja Mattifying Moisturiser. Need kolm kangelast asendusid minu seni kasutatud La Roche Posay Effaclar sarjaga, mis siiani minu naha igasugustest jaburatest olukordadest päästnud on. Seda Repechage sarja soovitan tõesti kõigile, kes samasuguste probleemidega jännis on. Selle sarja ainulaadsed koostised sisaldavad antioksüdantset tee segu, meremuda ja taimseid ekstrakte, mis sügavpuhastavad nahka vähendamaks rasu eritust ning jättes naha samaaegselt pehmeks ja siledaks.

 

 

Täna tegin ka pildi oma nahast, mis on nüüdseks sellest stressist taastunud ja Anu oma kosmiliste oskustega suutis jällegist mind hädast välja aidata. Kõik, mida pildil näete, on pigmendilaigud ja vanad armid, võrreldes minu esimese challenge päevaga olen seljatanud kõik ebapuhtused ja aknelised allikad. Olen täiesti kindel, et lähiajal saame lahti ka nendest viimastest armidest ja olen nii põnevil, kuna tean, et ei ole enam kaua jäänud minu elu parima nahani!

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload