Uued kangelased turul - SeeSee ja -417!

June 10, 2018

Kes on need salapärased brändid, mis viimati suure eduga ka Eesti poelettidele potsatasid? Nimelt on need uued ja säravad tähed iluturul – SeeSee Beauty ja  -417. Täna räägingi teile nendest omavahel seotud, kuid täiesti erinevatest brändidest, mis vähemalt minu südame küll juba võitnud on.

 

Esmalt oli minu kokkupuude nende brändidega juba mitmeid kuid tagasi, kui nad Marsaana Showroomi avamisel esindatud olid. Mäletan, kuidas me sõbrannaga juba siis neid nuusutasime ja proovisime, huvi igastahes oli väga suur, sest see kõik lõhnas nii hästi, pakendid olid kaunid ja mäletan kuidas ühe kreemi tekstuur kortsud isegi käelabalt imeväel ära kaotas. Mitu kuud hiljem jõudiski minuni nagu võluväel See See Beauty pakk, kust leidsin siis kolm nende väga populaarset toodet Foot Cream, Mud Mask, Body Scrub ja Face Cream.

 

 

SeeSee Beauty on otse looduse suurimast spaast – surnumerest – Rimi lettidele potsatanud. Surnumeres sisalduvate mineraalide ja soolade komplekt on nii unikaalne, et selle laadset ei leiagi mitte mujalt maailmast. Need 21 erinevat mineraali nagu magneesium, kaltsium, kaalium jpt. ongi nüüd just sinu jaoks nendesse armsatesse helesinistesse pakenditesse pakitud ja otse sinu lähimasse Rimi kauplusesse toimetatud. Kas pole mitte imeline?

 

 

Surnumeres asub ka maa kõige madalam punkt,mis on lausa -417 meetrit sügav. Siit tuleb ka selle teise ja veidi kallima brändi nimi, milleks ongi kusjuures -417. Neid tooteid leiate nüüdsest hoopis apteekidest ja nendes sisaldub veidi rohkem mineraale ja headust sinu nahale kui eelnevalt mainitud See See toodetes.

 

Selle brändiga sain ma lähemalt tutvuda mõni aeg tagasi toimunud üritusel Radisson Olümpia hotellis. Kohal oli imearmas brändiesindaja, kes siis meile mõlemaid brände lähemalt tutvustas ja saime kõigest sellest põnevusest veidi rohkem aimu. Presidendisviidis toimunud üritus oli nii ägedalt üles seatud – kõik nägi super-lahe välja ja isegi valgustus, lõhnad ja helid olid kuidagi nii kooskõlas, mis ilmselt andis edasi nende brändide hüüdlauset „Beauty You Can Sense“...

 

 

 

Siiski on mõlemad brändid väga unikaalsed ja nende koostised on lihtsalt vorbitud kahele erinevale tarbijaskonnale ja hinnaklassile, mis minu arust on lausa suurepärane mõte. Eriti lummatud olin ma -417 Wrinkle Fillerist, mis on see sama toode, mis mulle juba Marsaana Showroomi avamisel silma jäi. Jah, uskuge või mitte, aga see imekreem täidab kõik pisikesed kortsud ja mina proovisin veel seda oma käelabal, kus neid pisikesi kortse ikka küllaga leidub. Teiseks meeldis mulle mudamask nimega Recovery Mud Mask, mis pisikese magnetiga edasi-tagasi liikudes näolt lihtsalt haihtus... Peale selle vau-faktori oli ka nahk pärast tõesti super-pehme ja mõnus, selle kavatsen ma endale kohe kindlasti soetada!

 

 

Ürituselt sain ma kaasa ka -417 Vitamin Shampoo ja Conditioneri, mis minus kohe suurt huvi tekitasid, sest olin just sellest brändist nii palju õppinud ja nagu ikka lähen ma igasugustest iluasjadest nii elevile. Minu ema on trihholoog, kes päevast päeva juuste ja peanahaga tegeleb ja tema oli mulle eelnevalt juba surnumere võludest rääkinud ja ka tema kasutab oma töös selllise brändi nagu Sapphira tooteid, mis on samuti sarnase mõtte ja teoga.

 

 

Minu juuksed on väga-väga õhukesed ja nad lähevad kiiresti pusasse. Kuna ma neid  just hiljuti ka blondeerisin, siis olid need tooted mulle nagu mõeldud. Üldiselt on neil väga meeldiv lõhn ja sellise ekstra-libe tekstuur ja kuigi see kõlab veidralt, siis ei oska ma seda paremini selgitada. Ma pesen oma juukseid šampooniga alati kaks korda ja mitte ükski šampoon ei ole siiani esimesel korral nii palju vahutanud kui see -417 oma. Mulle tõesti tundus, et juukseid said nagu ekstra-puhtaks! Ka palsam oli väga mõnus ja kerge, tihtipeale on mul palsamitega just see probleem, et nad on liiga rasvased ja jätavad juuksed raskeks. Nende toodetega olen küll siiani väga rahule jäänud ja kasutan neid igapäevaselt. Julgen arvata ka seda, et nad sobivad absoluutselt kõigile juuksetüüpidele just oma kerguse ja mõnusa tekstuuri poolest. 

 

Nii palju siis minu kokkupuutest nende brändidega ja loodan, et ka teie leiate nende valikust endale paar meelepärast toodet, sest valik on tõesti lai ja kindlasti väärt katsetamist!

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload