Challenge Towards My Best Skin Ever - Almost There...

July 9, 2018

Aeg läheb ikka nii kiiresti ja juba jälle on minu viimasest postitusest sada aastat möödas. Kahjuks on mul alati kuidagi eriti kiire, eriti nüüd suvel kui üritan oma vabast ajast ikkagist viimast võtta - päikest võtta, festivalidel käia, reisida ja kõike muud sellist.. Täna olen aga jällegist korraks arvuti ees ja jätkame minu suure challege teemal. Kui sul ei ole õrna aimugi, millest ma räägin, siis minu eelmised postitused sel teemal leiad siit, siit ja siit.

 

Long time no see.. Once again I need to apologize for not being here for a while, but I think you all will understand - it's summer and I've been outside doing things, being to places, celebrating Midsummer's Eve etc. But I'm here now so let's catch up and first things first - how's my challenge going? If you have no idea what I'm talking about, you can check my previous posts on the topic from here, here and here.

 

Minu eelmisest postitusest olen nüüd kaks korda jällegist Anu külastanud ja jällegist ütlen ülima heameelega, et iga korraga on need vastikused minu nahal väiksemaks ja väiksemaks jäänud. Otseloomulikult on siin tõusud ja mõõnad, sest vahel lihtsalt tuleb ette mõni mitte-nii-tervislik nädal ja siis olengi tagajärgedega jännis, aga eks nii on kõigi asjadega. Kõige olulisem õppetund selle challege raames on olnud oma keha kuulama õppimine, varem olin nii segaduses, vihane ega saanud aru, miks mul selline probleem üldse on. Tegelikult tulebki ju iga probleem seestpoolt ja tänaseks ütlen uhkusega, et tean, mis minu kehale meeldib ja mis mitte, tänu sellele oskan ka oma elustiili paremini planeerida. Seda on muidugi väga lihtne öelda ja üldse mitte nii lihtne teha, aga ma arvan, et mul on juba piisavalt õppetunde olnud ja oli viimane aeg enda tervise peale mõtlema hakata.

 

Challenge is going super-well and I've seen Anu twice from my last post. I am happy to say that with every time my little under-the-skin impurities have gone smaller and smaller. I still have some of them reappearing when I've had a bit of an unhealthy week but that's understandable. The most interesting thing is that I've learned to listen to my body, before this challenge I just got upset and had no idea why this keeps happening. Now when I see a change in my skin texture, I know exactly that it's probably the big bag of crisps I had a few days ago or the massive cheeseboard I tackled yesterday. It's incredibly important to know what triggers these impurities and how to prevent those actions. It's very easy to say and I struggle with it every day because I love-love so many things that my skin just can't take. 

 

 

 

Selle challenge alguses soovitas Anu mul kohvist loobuda ja nisujahu koguseid limiteerida. Tol päeval ei mõistnud ma seda ilmselt nii hästi, aga tagasivaadates tarbisin ma neid mõlemaid ikka tohututes kogustes ja otseloomulikult reageerib inimese keha sellisele asjale täieliku šhokiga. Peale paari esimest nädalat nägin tänu sellele suuri muutusi oma nahal, minu keha ilmselt tänas mind. Aga ega inimene ei õpi, paar nädalat tagasi käisin Maltal ega suutnud kõigele sellele saiast valmistatud headusele ei öelda. Reisilt tagasitulles vaatas mulle peeglist vastu üks suur tagajärg, seekord aga teadsin, millest see tingitud on. Õnneks möödus see vaid paari päevaga ja ka Anu külastus muutis olukorra jällegist endiselt heaks. Olen aru saanud, et minu keha ei armasta piimatooteid, kohvi, veini, nisujahu ega rasvast liha. See ei tähenda, et ma neist loobunud olen, aga neid tarbides olen ettevaatlik ja jälgin koguseid mitte nagu varem. Ma arvan, et kõigil inimestel on see erinev ja mõni võib ükskõik mida süüa nii, et kuskilt see välja ei tule, aga ega me kõik ei ole perfektsed.

 

I started this challenge by quitting coffee and limiting pasta intake as Anu suggested and I saw massive improvements. Then I went to Malta and couldn't resist all the pastries, pasta and pizza - surprise though, when I came back, my skin looked terrible... Now I've cut my intake again, which doesn't mean that I'm not having it, just not so often and always prefer healthier options. There also was a time when I started drinking coffee again and it was all okay til I had too much and it started showing again - now I limit myself to tiny cup every morning and that seems to be completely fine. I have also noticed that milk products, wine and fatty meat is a big NO for me, I suppose it's all different for everyone and some people never have to worry about what they eat and their skin will be amazing but then again we're not all perfect right?

 

 

Peale dieedi ja elustiili olen endiselt imelisi Repêchage tooteid kasutamas ja täna on avatud ka nende uhiuus e-pood. Mina kasutan Repêchage Hydra-Med sarja, mis on mind tohutult aidanud ja ma ei vahetaks neid mitte millegi vastu. Igapäevaselt kasutan näopesuvahtu, ravivett ja matistavat kreemi, häda korral aitab mind punnipulk. Arvan, et ilus nahk on tervisliku elustiili ja õige kosmeetika perfektne kooslus ja arvan, et olen selle enda jaoks leinud. Repêchage tooted on laetud super-merevetikatega, mis sisaldavad suurt kontsentratsiooni väga võimsaid toimeaineid - 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ning 18 aminohapet - mis aitavad nahka niisutada, taastada, uuendada ning säravaks muuta!

 

Besides my diet and lifestyle I've also been loving the products I've been using this whole challenge. Good news is that you can find them all from their new website now! There's a line of products for every skin type and at the heart of all the Repêchage products is this rich pure, exclusive seaweed filtrate. This complex is derived by a proprietary extraction method that creates a fluid containing all the rich seaweed phyto-nutrients in their most potent form. I've been using their Hydra-Med line but hopefully soon enough my skin will be better than ever and then I could move on to the T-Zone line. Every time I visit Anu, she's using different techniques of massage, consultation and skincare combined and she's truly a magician as I've always mentioned. She sees right through me if I'm overwhelmed, sad or stressed and she knows when I've been bad with keeping up with my diet. But I always walk out of her salon with a positive emotion, clear skin and a smile on my face.

 

 

 

Arvan, et olen nende paari viimase nädalaga mõnusasse rutiini langenud, kus tean täpselt, mis mu keha õnnelikuks teeb. Vahetevahel läheb nati sassi,  sest sõidan jaanipäevale või reisile või hoopis telkima kuhugi ja olen paar päeva oma mugavustsoonist väljas, kus puuduvad minu miljon kosmeetikatoodet ja raviteed ja detox-pulbrid jne. Siis ununeb ka kõik muu ja pärast tegelen siis tagajärjedega, aga vähemalt tean alati mida mis põhjustas ja järgmine kord olen ehk targem. Tegelikult tundub veidi uskumatu, et kui Anu juures käima hakkasin olin oma nahaga ikka täitsa jännis ja nüüd viimased kolm nädalat pole ma oma meigiasju kotist väljagi võtnud, sest tunnen ka ilma meigita end ilusana ja seda ma ju lõppude-lõpuks tahtsingi!

 

Those past weeks have actually been really good besides all the times that I've been away from home because then I always feel out of my comfort zone and the food is different and I don't have my one-million skincare things and fresh teas and detox powders etc. But other than that it's quite unbelievable looking back on my first week of the challenge and seeing my skin now. For a start, I certainly don't think that it's not all about my skin anymore, it's more about how I listen to my body, make sacrifices and feel happier in general. I haven't worn any make-up for the last 3 weeks and I feel beautiful, honestly, and isn't that what I wanted in the first place?

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload