From Korea with Love! #whamisaskincare

September 2, 2018

In skincare there's two things that you can always count on - french pharmacy classics and korean innovations. Today I'll be reviewing a new brand that has recently arrived to Estonia - Whamisa Skincare, it's all-organic and absolutely fab! 

Nahahoolduses on täpselt kaks asja, mille peale alati loota saab - Prantsuse apteegiklassikud ja Korea innovaatilisus. Täna katsetangi ühte täitsa uut Korea brändi Eestis, milleks on Whamisa! Oma super-armsate pakendite ja sensatsiooniliste lillelõhnadega võlusid nad mind juba esimesest silmapilgust ära!

 

Natural Goods Company sent me a little package filled with Whamisa cosmetics, all meant for an oily skin type. There was a Flowers Cleansing Oil, Fruits Peeling Finger Mitt, Flowers Toner and a very fascinating Hydrogel Mask. I've tested these products for over 3 weeks now and I'm rather impressed. I think that their packaging is super-cute and products themselves are very cool and different from what I'm used to.

 

I love organic and natural products but I always have my doubts about those because very often they just don't work as well as chemicals, well at least not with my skin type. So I always do my research and there's been a few that I've really liked but these Whamisa products are actually quite amazing. I literally took the Hydrogel Mask off 30 minutes ago and no organic mask has ever had this intense cooling, tingling effect on me before. The super slimy texture actually gets thinner whilst skin absorbs the consistency of the mask and it completely made my skin feel flushed and super-soft. 

 

This mask was supposed to "instantly brighten my complexion with a bouquet of powerful flowers". It includes green tea, dandelion root, chrysanthemum and lotus flower extracts. I have never tried anything like this before, and by its description it felt like opening a new perfume. It's also full of antioxidants to protect from daily damage and the ingredients are fermented with Whamisa's signature process to preserve their natural benefits and maximise effectiveness. Well what can I say, I truly believe it does everything it promises to and I would recommend this mask to anyone for a little skin-boost.

Natural Goods Company saatis mulle väikse pakikese, kus olid sees Whamisa Flowers Cleansing Oil, Fruits Peeling Finger Mitt, Flowers Toner ja üks eriti põnev Hydrogel Mask. Kõik need tooted on pigem rasusele nahatüübile ja nüüdseks olen neid testinud juba umbes 3 nädalat. Ma küll armastan igasuguseid looduslikke ja orgaanilisi tooteid aga tihtipeale on mind nendega raske ära võluda, sest minu nahatüüp lihtsalt ei reageeri sellistele toodetele. 

 

Whamisaga oli aga hoopis teisiti ja olen nii positiivselt üllatunud! Kusjuures testisin just natukene aega ka tagasi selle Hydrogel maski ka ära ja see oli tõesti esimene kord kui tundsin, et silikoonmask sellise kõditava ja jahutava efekti tekitas. Tundsin, et nägu hakkas kohe õhetama ja veri ringlema. Selle maski tekstuur kusjuures muutus aina õhemaks samal ajal nahka imendudes, see oli kuidagi nii veider aga lahe sensatsioon.

 

See mask lubab tänu oma erakordsele lilledest pungil olevale koostisele nahka koheselt ergutada ja kirgastada. Roheline tee, võilillejuur, krüsanteem ja lootus on selle maski võtmekoostisosad ja ausaltöeldes tunduvad kõik need tooted oma lõhna ja kirjelduse järgi peaaegu nagu parfüümid, sest neil on lihtsalt nii mõnus tagasihoidlik lillelõhn juures. Ma ei olnud kunagi sellist maski varem proovinud, ta oli kahes osas ja selline eriti limane ja õrna tekstuuriga. Antioksüdantidega rikastatud koostis taastab nahka igapäevastest keskkonnafaktoritest ja muudab selle super-pehmeks. Tõesti oli ta väga mõnus ja soovitan soojalt kõigile, kes oma nahka millegi uudse ja ägedaga hellitada soovivad.

 

 

 

The cleansing oil had a super-lovely scent and it truly melts my make-up off like magic. If you're a fan of heavy make-up, this is for you and as and extra it's affordable, all organic and without any chemical/synthetic preservatives, artificial fragrances or parabens. I'm telling you, it should be called korean magic because I don't know how they do it but they're real pros in cosmetic industry.

Ka puhastusõli oli lausa imelise lõhnaga ja justkui sulatas meigi minu näos, seega soovitan kõigile, kes on raske meigi fännid. Lisaks on see kõik orgaaniline, fermenteeritud ning kemikaalide-, värvainete- ja parabeenivaba. Ma ei tea, mis võlukunsti nad seal Koreas harrastavad, aga kosmeetikas on nad ikka tõelised profid!

 

 

The Organic Flower Toner has been my favorite since it's so refreshing and it actually smells of hopes and dreams, so flowery and subtle. All of the products have a brightening effect and my face has been looking so fresh thanks to that! I think that the most innovative product is the Peeling Finger Mitt, which is like a little pillow you use to exfoliate your skin before applying toner. It's not a traditional exfoliator though, it's essence is cleverly formulated with plant-derived exfoliants such as betaine salicylate and fruit acids. It's amazing to use 3-4 times a week and feel all the dead skin-cells wash away... I would recommend this to anyone with sensitive or problematic skin because it's just so subtle and doesn't irritate skin at all.

Lilletoonik oli mu täielik lemmik, sest ta on lihtsalt nii värskendav ja lõhnab nagu unistused ja soovid. Kõigil toodetel on kirgastav efekt ja tunnen, et minu nahatoon on tänu sellele ilusti ühtlustunud. Kõige innovaatilisem toode oli kindlasti siis see kooriv kinnas, mida enne toonikut 3-4 korda nädalas kasutada. Ta eemaldab nahalt surnud naharakud tänu oma taimsetele koorijatele nagu näiteks puuviljahapped ja betaiini salitsülaat. Soovitan kõigile, kellel on tundlik või problemaatiline nahk, sest et ta ei ärrita nahka ja muudab selle tõesti väga puhtaks ja pehmeks.

 

 

Overall I've had so much fun testing these and I'd love to try more since they're so kind to my skin and actually do what they promise. They've brightened my overall skintone and the facemask was just so enjoyable that I must invest in more of those, maybe a different one next time? I hope you got a good review from this post and I appreciate all the feedback and comments you have, always!:)

Üleüldiselt oli mul väga tore kõiki neid tooteid katsetada ja olen igati positiivselt üllatunud. Minu nahatoon on ilusti ühtlustunud, väikesed armid on isegi veidi taastunud ja nende hell mikrofloora ja mõnusad lõhnad on igati nauditavad. Kindlasti proovin ära ka nende teised näomaskid, sest see oli tõesti super ja valikus on neid ju mitmeid erinevaid. Loodan, et saite hea ülevaate ja ootan alati ka teiepoolset tagasisidet ja kommentaare, sest ainult nii tean kuidas teile ka edaspidi lahedaid lugusid kirjutada!:)

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload