Natural Goodness with Nacomi + GIVEAWAY!

November 4, 2018

Today I'm introducing this new brand in town - Nacomi! Loaded with natural goodness, their skin- and bath products combine valuable natural oils, butters and extracts. First thing to catch my eye, was the packaging, which is simply adorable and the big range of bodycare products smells heavenly. They contain no parabens, mineral oils or SLS/SLES, but the best thing about them is that they are super affordable and the quality and price is very well balanced. I picked out a few from the long list of products - a fluffy scrub, body butter, skin gel and acne-prone skin exfoliator. For all of you wanting to try them out, I'm currently also doing a giveaway on Instagram so one of my lucky readers can win another quattro of these products all to herself!

 

Täna räägin teile täitsa uuest brändist nimega Nacomi. Täis looduse headust, sisaldavad nende tooted mõnusaid ja looduslikke õlisid, võisid ja ektrakte. Esmalt jäid nad mulle silma oma imearmsate pakendite tõttu, mis tekitavad kohe hea tunde kui neil öökapil silmitseda. Mulle meeldib looduslike toodete puhul alati see, et nad lõhnavad peaaegu alati lihtsalt imeliselt ning puudub ka selline keemiline alatoon, mis näohoolduse puhul mind küll ei häiri, aga kehahoolduse puhul eelistan alati siiski looduslikku. Plussiks on ka see, et Nacomi tooted on täitsa vabad SLS/SLES sulfaatidest, mineraalõlidest ja parabeenidest, seega on see üks mõnus pai iseendale. Tahan kindlasti esile tuua ka selle, et Nacomi tooted on super-taskukohased ja nende kvaliteet ei kannata selle all absoluutselt. Enne kui neid tooteid arvustama hakkan, viin tähelepanu ka oma Instagramile, kus on hetkel käimas ka giveaway, mille raames annan ka oma lugejatele ühe täpselt samasuguse komplekti Nacomi tooteid, seega kindlasti soovitan osa võtta!

 

 

For the first product I chose their hyaluronic gel because I simply love hyaluronic acid and was currently running out of my old one, so decided to try this bad boy out. For those of you who don't know the thrill about this amazing ingredient yet, it's actually fairly simple - the substance works as a magnet for moisture, helping your cells retain as much of it as possible so that your skin feels and appears hydrated, plump and healthy. In fact, our own skin cells actually produce it naturally but, thanks to pesky ageing and environmental aggressors, those levels tend to take a bit of a dip. That's when we see some increased sensitivity, dullness, fine lines and uneven tone and texture... 

 

Valisin enda jaoks kaks näo- ja kaks kehatoodet. Esimeseks siis nende hüaluroonhappega näogeel, mis mul just otsakorrale saamas oli, seega otsustasin Nacomi variandi järele proovida. Kes veel hüaluroonhappe võludest kuulnud ei ole, siis on see tegelikult üpriski lihtne - see substants töötab nagu magnet, mis rakkudes niiskustaset hoida aitab. Tänu hüaluroonhappele on meie nahk pehme ja elastne, küll aga põhjustavad vananemine ja keskkonnafaktorid hüaluroonhappe taseme langemist, mis tähendab väikeseid kortsukesi, tuhmi nahka ning ebaühtlast tooni ja tekstuuri. Kui tuleb tuttav ette, siis soovitan kindlasti ühte sellelaadsesse tootesse investeerida. 

 

This gel is a water based face serum with small particle hyaluronic acid and ingredients which help it penetrate into deeper skin layers, and if I didn't mention yet, it actually also smells incredible compared to other similar products. It truly hydrates skin really well and keeps it smooth and dewy. It's definitely suitable for all skin types and the super-affordable price makes it into a miracle worker.

 

See Nacomi vee-baasil näogeel sisaldab endas pisikesi hüaluroonhappe osakesi ja koostisosi, mis aitavad seda ka sügavamtesse nahakihtidesse süstida. Üllatav oli minu jaoks selle toote lõhn, mis oli lihtsalt väga meeldiv võrreldes teiste sarnaste toodetega - selline värske ja mõnus aroom. Kiidan selle toote kindlasti heaks, sest tõesti hoiab ta naha väga niisutatuna ja annab ilusa kuma.

 

 

Secondly, I wanted to try out their face scrub for acne-prone skin. I love gentle scrubs that keep my oily skin under control so I just had to give this one a try. It doesn't look like a scrub at all because of it's tiny particles invisible to the eye so I was like uhmm.. why is this green cream called a scrub? Whilst cleansing my face with it though, it almost felt like a salon microdermabrasion treatment and I really enjoyed the smooth feel after. It contains nettle extract which is actually very good for problematic skin in general. I always drink nettle tea in the mornings to keep the excess sebum under control and I can promise you it works!

 

Teiseks soovisin järele proovida ka nende näokoorija aknele kalduvale nahale. Armastan sellelaadseid tooteid, mis õrnalt kuid tõhusalt nägu puhastavad ja õlisuse kontrolli all hoiavad. Esmalt tundus see toode väga kreemjas ja koorivaid osakesi ei olnud üldse näha, aga koorides tundsin kuidas imepisikesed osakesed nahka puhastasid - ülimõnus! Pärast oli nahk väga pehme ja värske. See koorija sisaldab endas nõgeseekstrakti, mis on akne puhul suurepärane toimeaine. Mina joon näiteks igal hommikul ka nõgeseteed, mis organismi puhastab ja ka naha ilusana hoiab!

 

 

 

 

Lastly I couldn't resist some yummy bodycare favorites of mine so I chose their Fluffy Mango Scrub&Wash which is obviously exactly what it says to be - a scrub and a shower gel in one. Everyone loves a bit of ease and having one product instead of two is genius. The tropical mango smell is heavenly and you can really smell it after the shower aswell so this was definitely love at first sight. 

 

Viimaks ei suutnud ma ära öelda oma kehahoolduse lemmikutele, seega valisin välja mangolõhnalise kehakoorija-dušigeeli ja rohelise tee lõhnalise kehavõi. Arvan, et mõte kaks toodet õhte panna, on lihtsalt geniaalne ja no see kehakoorija lõhnab tõesti nagu troopiline paradiis seega minu lemmikute listi sel kuul jõudis see toode kohe kindlasti. 

 

 

 

I also needed a new body lotion since I ran out of my favorite Sandrelle body mousse. I chose their Green Tea Body Butter which I hoped to be a little like Elizabeth Arden's legendary Green Tea Lotion. To be fair it was nothing like it because firstly it's a butter not a cream and therefore much more richer and creamier. Nevertheless I loved the buttery consistency and during this season it really keeps my skin moisturised thanks to it. A+

 

Lootsin, et see kehavõi on sarnane minu vanale lemmikule - Elizabeth Ardeni rohelise tee kehakreemile, aga tegelikult oli see hoopis teistsugune. Esiteks on ta kehavõi mitte -kreem ja selle konsistents on hoopis rikkalikum. Enne pealekandmist tuleb seda käte vahel soojendada, et ta mõnusalt kreemijaks muutuks. Tõesti hästi niisutav ja eriti sel hooajal hoiab see või minu käed ja jalad kindlasti õnnelikuna, soovitan!

 

 

I was really happy with all those products although I was a bit cautious at first because of the low price range. They are distributed by L Cosmetics and you can find their stores all over Estonia so check out their website cause the variety of products is huge and I'm sure you'll find something for yourself without having to spend a fortune. Make sure you also take part of my GIVEAWAY and CIAO for now! X

 

Olin väga postiivselt üllatunud kõigis nendes toodetes, kuigi olin algul veidi skeptiline tänu nende madalale hinnklassile, aga tõesti VAU! Eestis leiab Nacomi tooteid L Cosmeticsi kauplustest ja kindlasti tsekkige ka nende teisi tooteid, sest valik on tõesti suur. Kindlasti leiate ka endale sealt midagi põnevat... Kindlasti ära unusta ka minu Instagrami loosist osa võtta, hetkel aga olge mõnusad ja CIAO! X

 

 

 

 

 

Please reload

March 16, 2019

November 22, 2018

August 8, 2018

Please reload

Please reload